Anna Lewandowska rozpala zmysły. Trenerka odsłania pośladki. "Petarda" [FOTO]

Anna Lewandowska rozpaliła zmysły fanów. 33-letnia trenerka wrzuciła nowe zdjęcie, na którym odważnie eksponuje pośladki. W komentarzach sypią się komplementy: "Petarda" - czytamy.

Anna Lewandowska – kariera

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. 33-latka od dłuższego czasu promuje zdrowy styl życia: udziela się jako trenerka fitness oraz dietetyczka. Wielokrotnie odnosiła też sukcesy w karate tradycyjnym. W 2007 roku poznała piłkarza, Roberta Lewandowskiego, z którym po sześciu latach wzięła ślub. Para doczekała się dwóch córek: 5-letniej Klary oraz 2-letniej Laury.

Anna Lewandowska – Instagram

Anna Lewandowska aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Jej internetowa biblioteka zdjęć przyciągnęła dotychczas uwagę ponad 4,1 mln internautów z całego świata. 33-letnia trenerka często zamieszcza na Instagramie różne wyzwania treningowe, które pomagają obserwatorom w utrzymaniu zdrowej diety i pięknej sylwetki. Od czasu do czasu wirtualną galerię uzupełniają także rodzinne kadry z mężem i córkami. Nie brakuje też odważniejszych fotografii, a jedna z nich właśnie obiegła media społecznościowe.

Anna Lewandowska odsłania pośladki

Anna i Robert Lewandowscy niedawno wybrali się z córkami na słoneczną Majorkę. Dla pary jest to czas oczekiwania w napięciu, ponieważ wciąż ważą się dalsze losy "Lewego" w Bayernie Monachium. Sportowiec niedawno ogłosił, że chce opuścić klub. Media sugerują natomiast, że piłkarz może być zainteresowany przeprowadzką do Hiszpanii i dołączeniem do FC Barcelony. Mimo wszystko, Lewandowscy na bogato korzystają z błogiego wypoczynku. Niedawno Anna podzieliła się zdjęciem, które natychmiast przykuło uwagę internautów. Wszystko dlatego, że 33-latka pozuje na nim w skąpym bikini i odważnie eksponuje pośladki. W komentarzach posypały się komplementy:

Piękne ciało

Petarda

Cudownie!

Rakieta

– czytamy we wpisach użytkowników sieci.

Też nie możecie doczekać się już wakacyjnego wyjazdu?

Wiktoria Gąsiewska pokazuje swoje akrobacje na łóżku. "Cudo" [NAGRANIE]
Młoda aktorka opublikowała w sieci krótkie wideo, na którym pokazała, jak spędza czas przed wyjściem na teatralną scenę. Jej gimnastyczne umiejętności przyciągają wzrok, a fani z...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze