Anna Lewandowska spędza czas z bliskimi. Nie wszystkim się to spodobało

Popularność ma swoje zalety, ale i wady - jedną z nich jest bycie osądzanym na każdym kroku. Ostatnio przekonała się o tym Anna Lewandowska. Trenerka pokazała w internecie, jak spędza wolny czas z bliskimi. Jednemu internaucie post mocno się nie spodobał.

Anna i Robert Lewandowscy

Robert i Anna poznali się w 2007 roku. Wedle ich relacji była to miłość od pierwszego wejrzenia, która zaczęła się od zbiegów okoliczności związanych z tym samym miejscem, w którym oboje trenowali. Sportowcy po czterech latach zaręczyli się, a w 2013 roku zostali małżeństwem. Para doczekała się dwóch córeczek – Klary i Laury.

Lewandowscy spędzają razem czas

Anna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a na samym Instagramie obserwuje ją ponad 5 milionów użytkowników. Kobieta publikuje tam zdjęcia z sesji, informacje związane ze swoimi firmami, a także filmiki z czasu spędzonego z rodziną. Choć trenerka i piłkarz mają napięte grafiki, to zawsze udaje im się pobyć z dziewczynkami. Anna ostatnio pokazała, jak razem z Robertem i córkami korzystali z pięknej pogody – spacerowali, jeździli na hulajnodze, jedli pyszne jedzenie. Jak się później okazało, ta relacja nie wszystkim przypadła do gustu.

Mam odmienne zdanie na działalność tej Pani. Pokazuje nierealny styl życia młodych ludzi – napisał internauta.

Fani Lewandowskiej stanęli w obronie idolki tłumacząc, że to bardzo dobrze, że celebrytka poświęca czas rodzinie, a nie tylko pracy.

Oceń ten artykuł 0 0