Anna Lewandowska świętuje Dzień Matki. Opublikowała zdjęcie z córkami: "Najpiękniejsza przygoda w życiu" [FOTO]

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się urocze, rodzinne zdjęcie. Jej córki obdarowały ją wielkimi bukietami kwiatów z okazji Dnia Matki. Trenerka postanowiła wykorzystać tę okazję, aby podzielić się swoim zdaniem na temat bycia matką.

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska, podobnie jak wiele mam dzisiaj, także celebruje Dzień Matki. Trenerka personalna ma dwie córki – Klarę i Laurę. Nie zapomniały one o święcie, które obchodzimy 26 maja. Z tej okazji podarowały swojej mamie dwa ogromne bukiety kwiatów. Cała rodzina, wraz z Robertem, zapozowała na wspólnej fotografii. Kadr trafił na Instagrama, a Anna przy okazji podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa:

Od 6 lat mam to ogromne szczęście bycia mamą

To bardzo wyczekana rola, zaszczyt, wyróżnienie a także obowiązek. To chwile radości, uśmiechu, szczęścia, miłości, wzruszenia.

Oprócz pozytywnych aspektów zwróciła także uwagę na wyrzeczenia, z jakimi musi mierzyć się matka:

To także ogromne zmęczenie, nieprzespane noce czy bezsilność. To codzienny pośpiech, aby zdążyć do przedszkola i szkoły, rozrzucone po podłodze zabawki albo pomalowane kredką meble.

Całość podsumowała w taki sposób:

Mimo tego kocham bezgranicznie a bycie mamą to dla mnie najpiękniejsza przygoda w życiu

Internauci oczywiście dołączyli się do życzeń dla wszystkim mam, które obchodzą dzisiaj swoje święto.

Wszystkiego najlepszego dla Nas
Bycie mamą to coś niesamowitego
Pięknie napisane, jako mama 3 małych córeczek doskonale to rozumiem

Anna i Robert Lewandowscy – rodzina, Instagram

Anna i Robert Lewandowscy tworzą bardzo zgraną parę w świecie szołbiznesu. Co ciekawe, w tym roku będą obchodzić dziesiątą rocznicę ślubu! Trenerka i piłkarz doczekali się dwóch córek – starszą Klarę, która urodziła się w 2017 roku, a także Laurę, urodzoną w 2020 roku. Rodzice lubią dzielić się wspólnymi chwilami na Instagramie, chociaż trzeba przyznać, że fotografie na których twarze córek są widoczne to rzadkość!

Anna Lewandowska bez makijażu i filtrów z Instagrama. Tak wygląda jej twarz [FOTO]
Anna Lewandowska pokazała się na Instagramie w naturalnym wydaniu. "Bez filtra, bez makijażu. Tylko kolagen i dobre kosmetyki" - napisała. Trenerka pochwaliła się promienną cerą i zdradziła, czemu ją zawdzięcza.

Oceń ten artykuł 0 0