Anna Lewandowska w kusym topie. Internauci patrzą tylko na jedno! "Ale forma"

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciami wykonanymi we Francji. Przy okazji trenerka zaprezentowała wysportowane ciało, pozując w kusym topie. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takich fotografii!

Anna Lewandowska - Instagram

Anna Lewandowska niezmiennie wzbudza spore zainteresowanie mediów. Żona Roberta Lewandowskiego często pojawia się na rozmaitych wydarzeniach, przykuwając uwagę fotoreporterów. Nie inaczej było tym razem! Trwa Paryski Tydzień Mody, a na jeden z pokazów wybrała się właśnie sama trenerka. Pamiątkową relacją podzieliła się na Instagramie, otrzymując mnóstwo odpowiedzi ze strony internautów. Co ciekawe, sekcja komentarzy wypełniła się dość różnorodnymi wpisami. Podczas gdy jedni komplementowali partnerkę „Lewego”, inni mieli nieco inne zdanie na temat jej wyglądu…

Anna Lewandowska na Tygodniu Mody w Paryżu

Anna Lewandowska prowadzi konto na Instagramie, które cieszy się niemałą popularnością – jej profil obserwuje obecnie blisko 6 milionów internautów! To właśnie tam mama Klary i Laury zdradza, czym zajmuje się na co dzień, a także jak spędza czas wolny. W ostatnim czasie sporo miejsca w jej grafiku zajmuje taniec. Zawodowo na pierwszym miejscu są oczywiście treningi, do których „Lewa” zachęca innych. Wspomniane miejsce w sieci pełni także funkcję bloga z możliwością wymiany kontaktu z innymi osobami. Tym razem sportsmenka i bizneswoman podzieliła się z nimi fotografiami z pokazu mody Louis Vuitton. Na wydarzeniu pojawiła się m.in. tenisistka Venus Williams. Ania Lewandowska wybrała elegancki strój: kusy top w połączeniu z szerokimi spodniami to „strzał w dziesiątkę”!

Przesuń w prawo.

Jak się okazało, nie wszystkim taki wygląd trenerki przypadł do gustu. W szczególności uwagę użytkowników Instagrama przykuł wyrzeźbiony brzuch Lewandowskiej.

Nowe zdjęcia Anny Lewandowskiej na Instagramie

Dla żony kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej aktywność fizyczna to punkt obowiązkowy każdego dnia. Nic więc dziwnego, że treningi zaowocowały wypracowaną sylwetką, którą teraz Anna Lewandowska zaprezentowała we Francji. W sekcji komentarzy nie zabrakło komplementów, ale też nieco innych wpisów:

Wyglądasz bosko, Aniu.

Brzuch – marzenie. Pięknie!

Aniu, ale forma.

Czy tylko mi nie podoba się taki brzuch. Przepraszam, ale wygląda, jakby były na nim blizny. Tako gładko, a mniej umięśniony jest piękny. Ale ja Annę uwielbiam, więc całość jest i tak mega.

Ten brzuch trochę przestaję być ładny...

A wy, co sądzicie?

Robert Lewandowski czule przytula Annę. Nie ma na sobie koszulki! [FOTO]
Anna Lewandowska rozpoczęła sobotni poranek od podzielenia się z obserwatorami romantyczną fotografią z mężem. Trenerka czule wtula się na niej w Roberta, który nie ma na sobie koszulki.

Oceń ten artykuł 0 0