Anna Lewandowska z mamą na nowym zdjęciu. Jak wygląda teściowa Roberta Lewandowskiego?

Anna Lewandowska dodała na Instagram nowe zdjęcie. Bohaterkami fotografii były trenerka i jej mama. Jak wygląda teściowa Roberta Lewandowskiego? Odpowiedź poniżej!

Anna Lewandowska z mamą – Instagram

Anna Lewandowska to obecnie jedna z najpopularniejszych osób w show-biznesie: zarówno w Polsce, jak i na świecie! Instagram trenerki jest bacznie obserwowany przez internautów, a licznik tzw. follwersów wskazuje ogromną liczbę: to prawie 6 milionów! Żona Roberta Lewandowskiego dba o to, by na profilu pojawiały się różnorodne wpisy – dotyczące zarówno jej zawodowego, jak i prywatnego życia. Stąd też można znaleźć tam np. „wstawki” z treningów i ćwiczeń, migawki z wakacji, czy urocze kadry Lewandowskich z dziećmi. Para wychowuje bowiem dwie córki: Klarę oraz Laurę.

Ania Lewandowska nieustannie poznaje więc uroki macierzyństwa. O tym, że jej mama odgrywa w życiu 35-latki ważną rolę, świadczyć może najnowsza publikacja, jaka trafiła do sieci. „Lewa” pochwaliła się bowiem fotografią, do której pozowała wraz z rodzicielką. Dodała również krótki, aczkolwiek wiele wyjaśniający wpis. Okazało się, że pod koniec listopada pani Maria Stachurska świętowała bowiem urodziny!

Mama Anny Lewandowskiej świętowała urodziny

Na wspomnianym zdjęciu Lewandowska i jej mama pozują z uśmiechami na twarzach, a w rękach trzymają kieliszki.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin mamo. Kocham cię – tymi słowami „Lewa” skierowała się prosto w stronę drugiej bohaterki ujęcia.

Do urodzinowych życzeń dołączyli się również internauci, pisząc w komentarzach:

Wszystkiego dobrego. Piękne kobietki.

100 lat i dużo zdrówka dla pani Marii.

Anna, widać, że jesteś piękna po mamie.

Spełnienia marzeń dla mamy.

Anna Lewandowska pokazała, jak teraz wyglądają jej córki. Ależ one już duże [ZDJĘCIE]
Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem córek. Klara i Laura to już naprawdę duże dziewczyny. "Ale te dzieciaki rosną" - nie mogą nadziwić się fani.

Oceń ten artykuł 0 1