Anna Mucha bez skrępowania pozuje w sukni z głębokim rozcięciem. "Kobieta ogień"

Anna Mucha pochwaliła się na Instagramie nagraniem powstałym podczas jednej z sesji foto. Do kadrów pozowała, mając na sobie czerwoną kreację z głębokim rozcięciem. Internauci nie mogli przejść obok tego nagrania obojętnie!

Anna Mucha – filmy, seriale, Instagram

W jakich filmach i serialach zagrała Anna Mucha? Lista tytułów z udziałem utalentowanej aktorki jest naprawdę długa! 43-latka wystąpiła w takich projektach, jak m.in.: „Chłopaki nie płaczą”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Prosto w serce”, „Teraz albo nigdy” i wielu innych. Niemal od samego początku pojawia się także w „M jak miłość”, a wątek granej przez nią postaci – Magdy Budzyńskiej – jest jednym z ważniejszych w serialu.

Aktywność serialowa, filmowa oraz sceniczna sprawiła, że Ania Mucha ma spore grono fanów. Jej profil na Instagramie śledzi dziś już prawie milion użytkowników sieci! To właśnie oni w ostatnim czasie wraz z aktorką przeżywali każdy odcinek show pt.: „Czas na show. Drag Me Out”. Mucha zasiadała w jury i oceniała występy uczestników.

Mimo natłoku obowiązków gwiazda „M jak miłość” nie zapomina o internautach czekających na kolejne publikacje. Właśnie pochwaliła się nagraniem powstałym podczas niedawnej sesji foto. Aktorka pozowała, mając na sobie długą, czerwoną suknię z głębokim rozcięciem.

Ania Mucha komplementowana w sieci

Anna Mucha doskonale wie, jak zwrócić uwagę internautów. Opublikowany filmik opatrzyła opisem, w którym wspomniała o rozpoczynającym się weekendzie. Oni nie pozostali jej dłużni! Sekcja komentarzy w mig wypełniła się wpisami od oczarowanych użytkowników Instagrama:

Klasa i sexapil jak zawsze.

100 % kobiecości.

Pani Aniu, wygląda Pani świetnie!

Kobieta ogień.

Bogini, cudownie!

A wam, jak się podoba?

Anna Mucha odsłoniła ciało, pozując w stroju kąpielowym. Gwiazda "M jak miłość" kokietuje w sieci!
Anna Mucha doskonale wie, jak zwrócić uwagę użytkowników Instagrama! Już jedno zdjęcie opublikowane przez piękną aktorkę wystarczyło, by zebrać mnóstwo pochlebnych komentarzy. Gwiazda "M jak miłość" zaprezentowała się...

 

Oceń ten artykuł 6 3

Ogólna ocena Anna Mucha bez skrępowania pozuje w sukni z głębokim rozcięciem. "Kobieta ogień" to: 66% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.