Anna Mucha bez stanika. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z magazynu "Playboy" [+18]

Anna Mucha ma na swoim koncie udział w odważnej sesji foto dla magazynu "Playboy". Teraz aktorka powróciła pamięcią do tamtego czasu, publikując śmiały kadr! Jak pozowała topless?

Anna Mucha – filmy, seriale, dzieci, partner

W jakich filmach i serialach zagrała Anna Mucha? Piękna aktorka ma na swoim koncie wystąpienia w takich produkcjach, jak m.in.: „Korczak”, „Chłopaki nie płaczą”, „Prosto w serce”, druga i trzecia część komedii „Kogel mogel” i wiele innych. Dziś można ją oglądać także w serialu: „M jak miłość”. Wątek granej przez nią postaci – Magdy Budzyńskiej – jest jednym z ważniejszych w hicie TVP2. Dodatkowo Ania Mucha doskonale odnajduje się na teatralnej scenie, a także aktywnie działa jako producentka. Mimo natłoku obowiązków gwiazda znalazła czas na nowy telewizyjny projekt. W „Czas na show. Drag Me Out” – jako jurorka – oceniała występy uczestników, w tym m.in. Tomasza Karolaka.

Prywatnie Anna Mucha to szczęśliwa mama. Ojcem Stefanii i Teodora jest były już partner aktorki: Marcel Sora. Aktualnie 43-latka jest w związku z aktorem: Jakubem Wonsem. Odtwórczyni roli Magdy w „M jak miłość” dba o kontakt z internautami. Wykorzystuje do tego Instagram, gdzie chętnie publikuje rozmaite treści. Ostatnio postanowiła przypomnieć użytkownikom sieci wydanie magazynu „Playboy” z nią w roli głównej. Śmiały kadr opatrzyła wyjaśniającym komentarzem.

Anna Mucha i zdjęcia w magazynie „Playboy”

Anna Mucha w 2009 roku wzięła udział w sesji do odważnego magazynu. Teraz powróciła pamięcią do tych chwil, a wszystko za sprawą spotkania z fanem w… teatrze!

(…) Ja tu przychodzę do teatru, a tu czeka Pan, któremu Żona w prezencie kupiła numer Playboya ze mną… nówka sztuka, nie śmigana i prosi o autograf! Ale to było miłe! Aż przejrzałam z ciekawości, zrobiłam zdjęcia zdjęć, bo ich nie mam…! I zaczęłam czytać, bo tam też był tekst! Okazało się że już wtedy chciałam być producentką! Co prawda filmów offowych, ale myślę że wyszło nawet lepiej. I tak to wychodzi, że czasem warto przyjść do teatru! – napisała.

Ujęcie przedstawia Anię Muchę pozującą bez stanika. Aktorka zasłaniała się jedynie słuchawką telefoniczną.

Anna Mucha na Instagramie

Najnowszy post gwiazdy „M jak miłość” otrzymał wiele komentarzy. Internauci, obok komplementów, słali również liczne zapytania o to, który to numer znanego magazynu:

Najlepiej sprzedający się numer w historii polskiego Playboya. A były dwa - kolor i czarno-biały! – wyjaśniła Mucha.

To nie pierwszy raz, kiedy Ania Mucha dzieli się śmiałymi kadrami. Wśród fotografii tworzących galerię na Instagramie znaleźć można podobne kadry. Każdy post otrzymuje mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Anna Mucha bez skrępowania pozowała w sukni z głębokim rozcięciem. "Kobieta ogień"
Anna Mucha pochwaliła się na Instagramie nagraniem powstałym podczas jednej z sesji foto. Do kadrów pozowała, mając na sobie czerwoną kreację z głębokim rozcięciem. Internauci nie mogli przejść obok tego nagrania obojętnie!

Oceń ten artykuł 4 3

Ogólna ocena Anna Mucha bez stanika. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z magazynu "Playboy" [+18] to: 57% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.