Anna Mucha kokietuje na nowym zdjęciu. "Dawno nie czułam się tak pięknie"

Anna Mucha doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę internautów. Na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie z aktorką w roli głównej. "Dawno nie czułam się tak pięknie" - przyznała w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

Anna Mucha w jury programu „Czas na show. Drag Me Out”

Nuda? Nie u Anny Muchy! Aktorka w ostatnim czasie ma niezwykle napięty grafik. Do gry w spektaklach teatralnych oraz w „M jak miłość” doszła kolejna aktywność. Już niebawem widzowie oglądający nowy program: „Czas na show. Drag Me Out” zobaczą ją w roli jurorki! Wraz z nią uczestników będą oceniać: Andrzej Seweryn i Michał Szpak.

Ania Mucha nie kryła satysfakcji faktu z tego, iż pojawi się w najświeższej telewizyjnej propozycji. Swoją radością chętnie dzieli się z internautami obserwującymi jej profil na Instagramie. Tych nie brakuje, ponieważ przycisk „obserwuj” kliknęło już ponad 900 tysięcy użytkowników popularnej platformy. Niedawno ich oczom ukazał się kadr przedstawiający aktorkę w „scenicznym” wydaniu. Uwagę w szczególności zwraca błyszczący gorset, który subtelnie podkreślił wszystkie atuty gwiazdy.

Anna Mucha na Instagramie

Anna Mucha zdążyła przyzwyczaić już użytkowników sieci do… rozmaitych wcieleń! Raz jest Magdą z „M jak miłość”, następnie prezentuje się w iście wakacyjnym wydaniu, by później pozować na „ściankach”. Za każdym razem 43-latka otrzymuje sporo komplementów i nie inaczej było tym razem!

Pani Aniu wygląda Pani bosko w takich kreacjach. I mam wielką nadzieję, że będzie jeszcze więcej postów z tymi kreacjami.

Zawsze kobieca i piękna (…).

Ikona kobiecości, klasy i intelektu.

Hipnotyzująca.

Boska! – pisali oczarowani internauci.

Na jeden z komplementów odpowiedziała sama Mucha, dodając:

Te kreacje i to, co się teraz u mnie dzieje, to istne szaleństwo! DAWNO nie czułam się tak pięknie! I taka zaopiekowana! Także obawiam się, że raczej będę spamować, niż będzie „za mało”.

Czekacie na „Drag Me Out”?

Kiedy pierwszy odcinek "Czas na show. Drag Me Out"? Poznaliśmy datę!
Wiemy już wszystko! Program "Czas na show. Drag Me Out" będzie emitowany w TVN od 5 marca.

Oceń ten artykuł 0 1