Anna Mucha uwodzicielsko ściąga sukienkę z piersi. „Świstak musiał nieźle zawijać” [ZDJĘCIE]

Anna Mucha ma słabość do nietypowych strojów. Gwiazda pokazała się w odważnej stylizacji. Jak oceniacie efekty jej starań?

Taka codzienność

W przypadku niektórych celebrytek odważne zdjęcia i pokazywanie ciała w pewnym momencie przestają być jakoś nadzwyczajnie zadziwiające. Tak jest trochę w przypadku Anny Muchy. Aktorka po raz kolejny zdecydowała się na tego typu fotografię. Strój jednakże wciąż zaskakuje.

Aktorka o wielu twarzach

Anna Mucha w swoim aktorskim dorobku ma role w produkcjach takich jak: „Och, Karol 2”, „Chłopaki nie płaczą”, „M jak miłość”, „Prosto w serce” i… „Liście Schindlera” Stevena Spielberga. 7 stycznia będzie miał premierę jej najnowszy film „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4”.

Ta sukienka

Anna Mucha na najnowszej fotografii pozuje w błyszczącej srebrnej sukience i beżowych butach na wysokim obcasie. Strój pełen jest plisów i marszczeń, przypomina nieco folię lub koc termiczny używany przy ratowaniu poszkodowanych. Dodatkowo suknia „wyposażona” jest w ogromnych rozmiarów dekolt, uwydatniający biust aktorki. Mucha zsuwa materiał z piersi.

Aktorka podziękowała za miniony rok i złożyła noworoczne życzenia:

Dziękuje za ten rok…

dziękuje Moim Bliskim i każdemu, kto życzył mi dobrze i był obecny. Dziękuje Moim Przyjaciołom, wszystkim (!!!) ekipom z którymi pracowałam, a przede wszystkim zespołowi @przygodazogrodnikiem_official i @adriaartpl oraz @agencja_bumerang
Dziękuje za pracowity i cudowny rok!

Spełniłam dwa wielkie marzenia i zrealizowałam wiele z tych, o których nawet nie śniłam…

Dlatego w Nowym 2022 życzę nam SPEŁNIENIA ! bądźmy zdrowi i bezpieczni, a reszta jakoś się ułoży 

Oceń ten artykuł 11 11

Ogólna ocena Anna Mucha uwodzicielsko ściąga sukienkę z piersi. „Świstak musiał nieźle zawijać” [ZDJĘCIE] to: 50% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.
Komentarze