Anna Mucha walczy z wiatrem, który podwija jej ubranie. Sporo odsłoniła! [WIDEO]

Wiatr może płatać nie lada figle! Przekonała się o tym Anna Mucha, która opublikowala nagranie ukazujące, jak podmuchy podwijają jej kreację. Efekt? Zobaczcie!

Anna Mucha na najnowszym nagraniu

Anna Mucha to aktorka filmowa i serialowa, której chyba nie trzeba przedstawiać; sporą popularność przyniosła jej rola Madzi Marszałek w „M jak Miłość”, a na dużym ekranie pojawiła się m.in. w takich filmach jak: „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Och, Karol 2” i wiele innych. Prywatnie ma dwoje dzieci: Stefanię oraz Teodora, których ojcem jest Marcel Sora. Ostatnio o aktorce jest dość głośno za sprawą jej nowego związku z Jakubem Wonsem, z którym – jak podają media – jest już prawie rok. Sama Mucha należy do grona gwiazd ceniących sobie prywatność, więc na jej profilach w mediach społecznościowych raczej próżno szukać potwierdzenia tych doniesień. Ostatnio jej Instagram zasilił za to krótki filmik, na którym aktorka pokazała, jak walczy z wiatrem podwijającym jej kreację. Efekt? Zobaczcie sami!

Anna Mucha na Instagramie zachwyciła internautów

Jak łatwo się domyślić, Anna Mucha w tak zmysłowym wydaniu szybko zwróciła uwagę czujnych internautów śledzących jej poczynania w sieci. O tym, że wspomniane nagranie bardzo im się spodobało, świadczyć mogą pozostawione przez nich komentarze, w których pisali:

Wow, Ania pięknie i seksownie jak zwykle,

Piękne ujęcie,

Pani Aniu, cudownie, mega sensualne,

Fajna ,naturalna pełna sexapilu kobieta.

Sądząc po liczbie komentarzy i reakcji pod wspomnianym nagraniem, Anna Lewadowska w takim wydaniu zachwyciła wielu internautów. A wam jak się podoba?

Anna Mucha prezentuje... ciążowy brzuch! Do zdjęcia gwiazda "M jak Miłość" dodała ważne przesłanie
Anna Mucha to aktorka, która z sukcesem łączy pracę na planie "M jak Miłość" z wychowywaniem dwójki dzieci. Teraz gwiazda postanowiła podzielić się w sieci swoimi przemyśleniami na temat...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze