Anna Mucha zrzuciła stanik. Aktorka topless rozgrzała internautów

O takim kadrze nie da się zapomnieć! Anna Mucha wrzuciła do sieci wakacyjną fotkę, na której zapozowała bez stanika! Aktorka topless rozgrzała Internet do czerwoności. Zobaczcie!

Anna Mucha bez stanika

Nie ulega wątpliwości, że nadchodzące wakacje z pewnością będą inne niż dotychczas; w związku z panującymi obostrzeniami z powodu pandemii koronawirusa podróże są mocno utrudnione, a Polacy wybierają odpoczynek w domu. O tym, że i gwiazdy tęsknym okiem spoglądają w stronę nadchodzącego lata, świadczyć mogą ich przeróżne aktywności w sieci. W mediach społecznościowych nie brak bowiem wakacyjnych wspomnień i… zdjęć z poprzednich wojaży.

Gwiazda TVP kusi w skąpym bikini! Ten kadr Izabelli Krzan rozgrzewa internautów!
To prawdziwa petarda! Tak można określić Izabellę Krzan na najnowszym zdjęciu. Piękna gwiazda TVP pozdrawia fanów, odziana w skąpe bikini. To zdjęcie trzeba zobaczyć!

Właśnie takim kadrem podzieliła się Anna Mucha, a opublikowana przez nią fotografia z pewnością pozostanie w pamięci jej fanów na długo!

Anna Mucha i Instagram

Anna Mucha postanowiła zaprezentować się internautom obserwującym jej profil na Instagramie w wydaniu, które sporo odsłania. Aktorka pozuje bowiem bez stanika, odziana jedynie w skąpą, dolną część stroju kąpielowego. Efekt? Mnóstwo komentarzy pod wspomnianą fotografią.

Petarda!

Wyglądasz przepięknie!

Niesamowita kobieta,

Mucha nie siada! 

– czytamy w komentarzach.

Oceń ten artykuł 3 13

Ogólna ocena Anna Mucha zrzuciła stanik. Aktorka topless rozgrzała internautów to: 18% / 100%, uzyskana z: 16 głosów.
Komentarze