Anna Powierza niczym gwiazda "Słonecznego patrolu"! Aktorka zachwyca stroju kąpielowym [ZDJĘCIA]

Anna Powierza wrzuciła na swój Instagram kilka kadrów prosto z basenu i oczarowała internautów! Przy okazji aktorka znana z "Klanu" podzieliła się z nimi swoją refleksją dotyczącą pływania. "Nigdy bym nie powiedziała, że tak pokocham ten sport" - przyznała.

Anna Powierza na Instagramie

Anna Powierza to aktorka teatralna i serialowa, której rozpoznawalność przyniosła m.in. rola Czesi w serialu: „Klan”. Prywatnie gwiazda jest szczęśliwą mamą kilkuletniej córki – Heleny, która niedawno towarzyszyła znanej mamie na wakacjach. Zdjęciami z wypoczynku Anna Powierza chętnie dzieliła się z internautami, tym samym często aktualizując swój Instagram. Serialowa Czesława z ogromną pieczołowitością podchodzi do prowadzenia wspomnianego profilu, nierzadko dzieląc się z obserwatorami swoimi przemyśleniami na rozmaite tematy. Nic więc dziwnego, że każdy jej post spotyka się z żywiołową reakcją internautów, którzy chętnie komentują poczynania Powierzy w sieci. Ostatnio aktorka opublikowała kilka kadrów przedstawiających ją w basenie. W opisie do zdjęć ich bohaterka opowiedziała także o swojej miłości do pływania.

Przesuń w prawo.

Anna Powierza o miłości do pływania

Pod galerią zdjęć Anna Powierza wspomniała m.in. o tym, jak przygoda z pływaniem wpłynęła na jej życie:

(…) Równiutko trzy lata i dwanaście dni temu przepłynęłam swój pierwszy basen i ani razu nie dotknęłam stopą dna! (…) Mimo ówczesnej desperacji nigdy bym nie powiedziała, że tak pokocham ten sport, że teraz radośnie przepływam 120 basenów (nie, nie takich 8 metrowych, ciut dłuższych) i ciągle mi mało! (…).

Pani Anna przyznała też, że… trudno wytłumaczyć jej miłość do wspomnianego sportu!

(…) Jeśli chcecie wiedzieć, czemu mając taki ogrom obowiązków, z samotnym wychowywaniem dziecka na czele, zapałałam taką miłością do pływania, to szczerze - nie umiem tego wytłumaczyć. Głowię się nad tym, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Z jakiego powodu tak kocham zanurzać się w tę narkotyczną ciszę, kiedy na brzegu wołanie "mama" rozlega się średnio co 13 sekund? (…). Kompletnie sama nie mogę tego pojąć, czemu tak kocham pływanie.

Anna Powierza w stroju kąpielowym prezentuje się fantastycznie, a internauci „sprezentowali” jej w komentarzach wiele komplementów:

Ale piękna,

Na 1 prawie jak Pamela Anderson,

Cudownie wyglądasz,

Ania, wymiatasz w tym niebieskim stroju

– można przeczytać pod wspomnianą galerią.

Anna Powierza w magazynie "Playboy"! "Jak Ty umiesz rozgrzać atmosferę". Odważny kadr trafił do sieci
Anna Powierza od lat jest obecna w rodzimym szołbiznesie. Wiele osób z pewnością kojarzy ją z roli Czesi z serialu "Klan". Nie wszyscy jednak pamiętają, że aktorka wzięła udział w...

Oceń ten artykuł 3 17

Ogólna ocena Anna Powierza niczym gwiazda "Słonecznego patrolu"! Aktorka zachwyca stroju kąpielowym [ZDJĘCIA] to: 15% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.