Anna Powierza w stroju kąpielowym. Aktorka pokazała nagranie z morsowania. Internauci przecierają oczy! "Pełen podziw"

Anna Powierza zaktualizowała Instagram, wrzucając wyjątkowe wideo. Na nagraniu widać, jak aktorka morsuje! Wspomniany post został szybko dostrzeżony przez użytkowników sieci, którzy nie zostawili tego bez komentarza.

Anna Powierza – Instagram

Anna Powierza doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaką potęgą jest Instagram. To właśnie tam aktorka chętnie wchodzi w interakcję z internautami, opowiadając o swoim życiu, a także dzieląc się różnymi przemyśleniami.

Serialowa Czesława Kurzawska z „Klanu” należy do aktywnych użytkowników social mediów, a każdy jej wpis jest ciepło przyjmowany przez użytkowników sieci. Ona sama ciekawie przekazuje swoje myśli, nierzadko sięgając po autoironię i żart – właśnie za to jej „followersi” ją pokochali! Powierza otwarcie porusza również ważne społecznie tematy. Nic więc dziwnego, że liczba wskazująca instagramowych obserwatorów wciąż rośnie – obecnie jest to już ponad 45 tysięcy internautów. Niedawno Ania Powierza zdradziła w sieci, że wybrała się na krótki, zimowy wyjazd. Śnieg, niska temperatura i… strój kąpielowy! Wszystko to znaleźć można na najnowszym wideo opublikowanym na Instagramie.

Anna Powierza w stroju kąpielowym

Anna Powierza zdradziła, że w towarzystwie przyjaciół wybrała się na morsowanie. Na wspomnianym nagraniu aktorka prezentuje się bez makijażu oraz w stroju kąpielowym – na jej twarzy widać promienny uśmiech! Sporo pozytywnych emocji pojawiło się również w komentarzach: internauci przyznali, że są pod ogromnym wrażeniem wyczynu gwiazdy:

Podziwiam, do tak lodowatej wody.

Brawo za odwagę.

Pełen podziw.

Och Aniu, zawsze pełna energii, tylko pozazdrościć.

Uwielbiam Panią, gratuluję odwagi. Pozdrawiam, jest Pani tak cudowna.

Wiedzieliście, że Ania Powierza ma takie hobby?

Anna Powierza pokazała efekty rozbieranej sesji do męskiego pisma. "Poszła po bandzie" [ZDJĘCIA]
Anna Powierza wróciła wspomnieniami do dawnych czasów i podzieliła się w sieci efektami swojej sesji do jednego z magazynów dla panów. Internauci zasypali ją komentarzami.

Oceń ten artykuł 0 1