Anna Przybylska na osobistych nagraniach. Oliwia Bieniuk pokazała nowy zwiastun filmu. W opisie nie kryła emocji [WIDEO]

Oliwia Bieniuk opublikowała na Instagramie nowy zwiastun filmu: "Ania". Zapraszając do kin na projekt poświęcony Annie Przybylskiej, córka aktorki i Jarosława Bieniuka zamieściła osobisty wpis.

Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk pokazali nowy zwiastun filmu „Ania”

Anna Przybylska to aktorka, która skradła serca publiczności. Jej odejście było ogromnym ciosem dla bliskich, a także dla fanów śledzących jej karierę aktorską. Przybylskaznana z takich projektów, jak m.in.: „Złotopolscy”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Bilet na Księżyc” i wielu innych - prywatnie była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym miała trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w wieku 36 lat. Wcześniej zmagała się z rakiem trzustki.

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się informacje na temat filmu dokumentalnego o aktorce. Projekt zatytułowany: „ANIA” ma przedstawiać sylwetkę Ani Przybylskiej, a o bohaterce będą opowiadać bliscy i znajomi. Na ekranie pojawią się m.in.: Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Paweł Wawrzecki, Katarzyna Bujakiewicz, Anna Dereszowska, Michał Żebrowski i wielu innych. Już wiadomo, że film trafi do kin 7 października, a teraz światło dzienne ujrzał kolejny zwiastun. Wzruszające nagranie – zawierające mnóstwo osobistych filmików – opublikowali m.in. partner i córka Przybylskiej.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ꪮꪶỉ᭙ỉꪖ (@oliwia.bieniuk)

Kiedy film o Annie Przybylskiej w kinach?

Jarosław Bieniuk raz jeszcze wspomniał o nadchodzącej premierze filmu, pisząc:

Kochani! Wiem, że wiele osób czeka na ten film. Jeszcze chwila i będziecie mogli go zobaczyć w kinach (7.10). Tymczasem zostawiam Wam zwiastun filmu „ANIA”. Do zobaczenia!

Kilka słów od siebie zamieściła na Instagramie również Oliwia Bieniuk. Najstarsza pociecha Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie ukrywała, że udział w filmowym projekcie był dla niej emocjonalną podróżą w przeszłość:

Witam was wszystkich, jak widzicie, mamy oficjalny zwiastun filmu ,,Ania”. Dodam tylko, że cała przygoda związana z filmem jest dla mnie trudna i smutna, ale cieszę się, że mogę znowu zobaczyć mamę jak się śmieje. PS: przygotujcie chusteczki.

W sekcji komentarzy pojawiło się wiele słów wsparcia, a internauci zgodnie przyznali, że czekają na premierę. A Wy, wybierzecie się do kin?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by(@oliwia.bieniuk)

Prywatne nagrania z Anną Przybylską trafiły do sieci. Dotąd nie były publikowane! [WIDEO]
W sieci pojawił się utwór promujący film o Annie Przybylskiej. Andrzej Piaseczny zdecydował się nagrać poruszającą piosenkę "Ania", w której śpiewa o swojej zmarłej...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze