Anna Skura "wzięła ślub" z homoseksualnym przyjacielem. "Wiem, że dla wielu z Was szokiem jest mój ślub z nowym mężem"

Anna Skura znana jest internautom jako właścicielka bloga i instagramowego profilu "What Anna Wears". Prywatnie kobieta jest żoną Marka Warmuza, z którym doczekała się już pierwszej pociechy. Teraz jednak do internetowej galerii podróżniczki trafiły intrygujące fotografie... Kobieta podzieliła się z fanami efektami sesji ślubnej ze swoim homoseksualnym przyjacielem!

Anna Skura prywatnie

Anna Skura od niespełna 5 lat jest żoną Marka Warmuza, którego poślubiła na magicznym Zanzibarze. Dwa lata temu na świat przyszła ich pierwsza pociecha – córeczka Melody Iman. Właścicielka bloga „What Anna Wears” oraz intragramowego profilu o takiej samej nazwie systematycznie publikuje w sieci zdjęcia, dzieląc się ze swoimi fanami kadrami ze swojego prywatnego życia. Ostatnio w internetowej galerii kobiety pojawiły się fotografie, które zaskoczyły internautów. Skura podzieliła się z nimi efektami sesji ślubnej ze swoim homoseksualnym przyjacielem – Piotrem Sałatą.

Blogerka wzięła ślub z homoseksualnym przyjacielem

Symboliczna sesja zdjęciowa to pewnego rodzaju manifest kobiety. Blogerka w ten sposób chciała wyrazić swoją opinię na temat traktowania osób homoseksualnych w Polsce i zwrócić uwagę na problem, jakim jest brak możliwości zawierania przez nich małżeństw.

To chyba mój najdłuższy detox od insta, ostatnimi czasy... Nawet nie obserwowałam co się tu dzieje, poza jedną ważną sprawą, która mnie w naszym kraju przeraża.
Dlatego...
Skoro mój przyjaciel nie może spełnić swojego marzenia i nie może wziąć ślubu w naszym kraju z osoba, która kocha, ja postanowiłam mu pomóc spełnić jego marzenie.
Wszystkiego najlepszego Piotr Sałata i dużo dużo miłości – piszę na swoim Instagramie Skura.

View this post on Instagram

To chyba mój najdłuższy detox od insta, ostatnimi czasy... Nawet nie obserwowałam co się tu dzieje, poza jedną ważną sprawą, która mnie w naszym kraju przeraża‍ Dlatego... Skoro mój przyjaciel nie może spełnić swojego marzenia i nie może wziąć ślubu w naszym kraju z osoba która kocha, ja postanowiłam mu pomóc spełnić jego marzenie‍ Wszystkiego najlepszego @piotrsalata i dużo dużo miłości! ‍ . Dajcie nam trochę swojej miłości w komentarzu‍ . #4weselapokwarantannie #LoveIsLove Fotograf @michalramusweddings Video @kosmosfilms Lokacja @stodola.czeresniowy.sad Panna Młoda @whatannawears Pan Młody @piotrsalata suknie Panny Młodej @martatrojanowska , @thecadess odzież gości damska @egarderobe stylistka @marta.waluk.stylist , @piotrsalata) pomoc stylisty/gość @dandymilady , @karinasobis makeup @nowaksadowska_makeup włosy @by_wiola dekoracja i kwiaty @kwiatowkilka słodki stół @niebieskiemigdalywarszawa papeteria @decoris.pl obrączki @inneobraczki biżuteria Panny Młodej @cosmostones , @noviablanca , @decolove_atelier biżuteria Pana Młodego @desabizuteria oświetlenie / dźwięk @panowieodmuzyki prosecco van @proseccovanszmaragdowy manicure @neonailpoland buty Panny Młodej @showroom_ksis dekoracje dodatkowe @dekoracjekonstancin sztućce @zlote_sztucce krzesła @rent_design_wedding pomoc organizacyjna @slubnynieporadnik

A post shared by Anna Skura Travel & BALI (@whatannawears) on

„Każdy z nas ma prawo do szczęścia i miłości”

Zdjęcia kobiety wywołały w sieci prawdziwą burzę komentarzy. Jej inicjatywna spotkała się zarówno z pozytywnym odbiorem, jak i doczekała się krytyki. Jedni internauci popierają blogerkę i dziękują jej za nagłaśnianie sprawy, inni całkiem się temu sprzeciwiają, a w tego rodzaju „akcji” nie widzą sensu.

Niedługo później na profilu Skury na Instagramie pojawił się następny post, z kolejnymi ujęciami z sesji ślubnej.

Wiem, że dla wielu z Was szokiem jest mój ślub z nowym mężem. Wśród 4 wesel odbyło się również̇ wesele pary homoseksualnej, bo każdy ma z nas prawo do szczęścia i miłości! Nasz ślub jest oczywiście prowokacją, po to by jeszcze bardziej nagłośnić to, co powinno być́ dla nas wszystkich normalne. To, że prawo do miłości obowiązuje każdego człowieka. Piotrusiu dziękuje, że mogłam być́ Twoją żoną i życzę Ci dużo pięknej miłości, byś́ nie musiał o nią walczyć.

View this post on Instagram

No o co chodzi z tym ślubem?!! Wiecie, że podczas kwarantanny starałam się wesprzeć każdego jak tylko mogłam. Czy małe firmy, czy posiłkiem dla potrzebujących, ale też.... swoich przyjaciół ? Ale od początku... prawie 5 lat temu, gdy wzięłam szalony ślub na Zanzibarze, moja przyjaciółka @martatrojanowska w 1,5 wieczoru ze skrawków koronek uszyła mi bajeczną suknie ślubną.Ogromny talent Martuni nie został nie zauważony i postanowiłam ją namówić na to, by szła za ciosem i wypełnia nisze na rynku ślubnym i zaczęła szyć suknie Boho, dla wszystkich zwariowanych panien ślubnych takich jak ja. Serce mi pękało, gdy podczas pandemii Marta opowiadała mi, jak codziennie klientki odwołują jej spotkania.Martunia z 1000 pomysłów na minute wymyśliła razem z Ania Żukowską (której wielka weselna stodoła również stała pusta)projekt jakiego jeszcze nie było!Chcą pomóc branży ślubnej w dobie epidemii zorganizowały w tym samym czasie Zamiast jednego, 4 wesela: glamour, boho, slow wedding, modern gothic, przy których pracowało ponad 70 zaangażowanych osób.To wszystko wydarzyło się w 10 dni! Wiem, że dla wielu z Was szokiem jest mój ślub z nowym mężem @piotrsalata , wśrod 4 wesel odbylo sie również wesele pary homoseksualnej, bo każdy ma z nas prawo do szczescia i miłości!‍ Nasz slub jest oczywiscie prowokacją, po to by jeszcze bardziej nagłośnić to co powinno być dla nas wszystkich normalne.To, że prawo do miłości obowiązuje każdego człowieka Piotrusiu dziękuje, że mogłam być Twoją żoną i życzę Ci dużo pięknej miłości, byś nie musiał o nią walczyc Trojeczko a Ty jesteś genialna i cieszę się, że mam Cię tak blisko siebie. #loveislove . Video : @kosmosfilms Proszę zerknijcie na profile tych wszystkich utalentowanych osób i zostawcie miłe słowo: . @stodola.czeresniowy.sad @panowieodmuzyki @magdalenakimak_weddings @proseccovanszmaragdowy @michaslramusweddings @nowaksadowska_makeup @by_wiola @neonailpoland @martatrojanowska @thecadess @egarderobe @marta.waluk.stylist @dandymilady @karinasobis @inneobraczki @cosmostones @noviablanca @decolove_atelier @desabizuteria @showroom_ksis @kwiatowkilka

A post shared by Anna Skura Travel & BALI (@whatannawears) on

Dramatyczna historia Anny Skury. Córka poparzyła ją wrzątkiem
Anna Skura znana z profilu na Instagramie „whatannawears” podzieliła się ostatnio w mediach społecznościowych swoją dramatyczna historią. Roczna córeczka wylała na nią wrzątek. Blogerka...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Anna Skura "wzięła ślub" z homoseksualnym przyjacielem. "Wiem, że dla wielu z Was szokiem jest mój ślub z nowym mężem" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze