Anna Wendzikowska kusi podczas kąpieli w wodzie. Fani zaniemówili: "Przepięknie" [FOTO]

Anna Wendzikowska opublikowała w mediach społecznościowych kolejne fotografie z wakacji. 41-letnia dziennikarka na nowych kadrach pozuje w stroju kąpielowym. "Wspaniale" - komentują fani.

Anna Wendzikowska zachwyca na wakacjach

Anna Wendzikowska wybrała się na kolejne wakacje. Tym razem celem jej podróży okazała się Indonezja. 41-letnia dziennikarka podzieliła się już na Instagramie zdjęciami ze słonecznego urlopu. Na dwóch najnowszych kadrach gwiazda zapozowała w wodzie w mocno wyciętym stroju kąpielowym, który odsłonił jej głęboki dekolt. Na reakcje ze strony internautów nie musiała czekać długo. Pod jej postem pojawiło się kilka komplementów.

Masz cudne ciało, przyjaciółko najdroższa

Przepięknie

Wspaniale

– czytamy we wpisach użytkowników sieci.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć drugą fotografię.

Anna Wendzikowska – konto na Instagramie

Wendzikowska aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się kadrami z błogich podróży. 41-latka podaje w opisie swojego profilu, że zwiedziła już ponad 100 państw na całym świecie. Dotychczas wirtualną galerię zdjęć dziennikarki zaobserwowało ponad pół miliona internautów z całego świata, a grono jej obserwatorów wciąż się powiększa!

Anna Wendzikowska – kariera

Anna Wendzikowska rozpoczynała medialną karierę ponad 20 lat temu. W 2001 roku zagrała w serialu "Lokatorzy", a później przez kilka lat wcielała się w postać Moniki Ochman w telenoweli "M jak miłość". Gdy w 2018 roku na świat przyszła jej druga córka, poświęciła się wyłącznie pracy dziennikarskiej, rezygnując z aktorstwa. Kilka miesięcy temu 41-latka opuściła redakcję "Dzień Dobry TVN", w której pracowała przez 15 lat. Prywatnie jest mamą Antoniny i Kornelii.

Anna Wendzikowska w 2021 roku, fot. AKPA

Patricia Kazadi z dekoltem do pępka! Odważna stylizacja sporo odsłania [FOTO]
Patricia Kazadi nie przestaje zachwycać. Tym razem 34-latka pochwaliła się zdjęciami z realizacji kolejnego projektu zawodowego. Ujęcia z planu wywołały niemałe poruszenie w sieci! "Szefowa kapitalnie...

Oceń ten artykuł 9 25

Ogólna ocena Anna Wendzikowska kusi podczas kąpieli w wodzie. Fani zaniemówili: "Przepięknie" [FOTO] to: 26% / 100%, uzyskana z: 34 głosów.
Komentarze