Anna Wendzikowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Tak tłumaczy swoją decyzję! "W idealnym świecie wolałabym, żeby było inaczej"

Oświadczenie, w którym Anna Wendzikowska poinformowała o zmianach w życiu zawodowym, zaskoczyło wielu widzów. Dziennikarka odchodzi z "Dzień Dobry TVN" - programu, z którym była związana od niemal 15 lat! Jedna z internautek zapytała gwiazdę, czy to ona podjęła taką decyzję...

Anna Wendzikowska odchodzi z „Dzień Dobry TVN” – oświadczenie

Początkiem sierpnia Anna Wendzikowska poinformowała o ważnej, życiowej decyzji. Okazało się, że dziennikarka odchodzi z programu: „Dzień Dobry TVN”, z którym była związana przez 15 lat!

To dla mnie trudny post... Nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać… Ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej (…).

Cały wpis Anny Wendzikowskiej przytoczyliśmy w artykule poniżej.

Anna Wendzikowska już nie w "Dzień Dobry TVN"! O zaskakującej decyzji poinformowała w sieci
Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie zaskakujący wpis - dziennikarka poinformowała bowiem o tym, że odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Pracowała tam przez 15 lat...

Informacja o ogromnych zmianach w zawodowym życiu 40-letniej gwiazdy wywołała spore zamieszanie w mediach społecznościowych. Sama Wendzikowska nie zawarła bowiem w swojej wypowiedzi informacji na temat powodów podjęcia takiej decyzji. Czujni internauci zastanawiali się więc w komentarzach, czy był to ruch, który wyszedł ze strony dziennikarki, czy może jej pożegnanie ze stacją wynika zupełnie z czego innego. Jedna z użytkowniczek sieci postanowiła zaczerpnąć informacji u źródła i otrzymała odpowiedź!

Anna Wendzikowska odpowiada internautce na Instagramie

Pod wspomnianym postem Anny Wendzikowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy, a wiele z nich otrzymało odpowiedź od samej dziennikarki. Tak było w przypadku zapytania jednej z pań, która wprost zwróciła się do byłej już reporterki „DD TVN”: Pani Aniu, to pani decyzja (…)?

To była całkowicie moja decyzja i bardzo długo się z nią nosiłam, nie była ona łatwa, w idealnym świecie wolałabym, żeby było inaczej – skomentowała Wendzikowska.

Ania Wendzikowska przez ponad dekadę zasilała szeregi ekipy „Dzień Dobry TVN”, przeprowadzając liczne wywiady z gwiazdami kina i telewizji, a także przekazując wiadomości z „filmowego świata”. Będzie Wam jej brakować w programie śniadaniowym?

Anna Wendzikowska zmysłowo. Tak dała się "złapać" podczas kąpieli! Gorąca sesja foto trafiła do sieci
Anna Wendzikowska nie przestaje zachwycać! Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z wakacji, a dziennikarka zaprezentowała się w zmysłowym wydaniu. Zobaczcie jej najnowszą galerię fotografii prosto z zagranicznego...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze