Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnika..." mieli wypadek! Zdjęcie z karetki w sieci [FOTO]

Anna i Grzegorz Bardowscy, bohaterowie popularnego programu "Rolnik szuka żony", mieli wypadek. Gwiazda reality show Telewizji Polskiej opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z karetki, pisząc: "przepraszam was". Dalej poinformowała o stanie uczestników zdarzenia.

Bardowscy po programie „Rolnik szuka żony”

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z niewielu par, które przetrwały po programie „Rolnik szuka żony”. Bohaterowie drugiej edycji reality show Telewizji Polskiej są kilka lat po ślubie i wychowują wspólnie dwójkę dzieci: syna Jasia oraz córkę Liwię. Oboje prężnie działają w mediach społecznościowych, gdzie regularnie uchylają rąbka tajemnicy na temat swojego życia rodzinnego.

Anna i Grzegorz Bardowscy mieli wypadek

Bardowscy zwykle chwalą się w sieci tymi najbardziej pozytywnymi elementami swojej codzienności. Tak też miało być wkrótce – Ania miała relacjonować w sieci swoje przygotowania do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w ramach tzw. vlogmas. Pierwszy film, którego premiera była zaplanowana na piątek 1 grudnia na godzinę 18.00, się jednak nie ukazał. Gwiazda programu „Rolnik szuka żony” wkrótce wyjaśniła dlaczego. Nie miała dla fanów dobrych wiadomości.

Jak wynika z zamieszczonej na instagramowym profilu Bardowskiej relacji, ona i Grzegorz mieli wypadek. Anna opublikowała wykonane w karetce zdjęcie, na którym widać m.in. ratowników w charakterystycznych neonowych strojach. Fotografię podpisała słowami:

Przepraszam was. Miało być tak pięknie. Pierwszy vlogmas. Mieliśmy wypadek. Wrócę, jak będzie to możliwe

Na koniec żona Grzegorza Bardowskiego dodała kilka słów na temat stanu uczestników zdarzenia.

Wszyscy żyjemy i to jest najważniejsze

– zaznaczyła.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć całej rodzinie Bardowskich dużo zdrowia oraz spokoju.

fot. Instagram/@ania.bardowska

Oceń ten artykuł 0 3