Anna i Robert Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem. Piękny gest sportowej pary

Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się na wyjątkowy gest. Sportowe małżeństwo przekazało bowiem milion euro na walkę z koronawirusem. "Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca" - przyznali.

Anna i Robert Lewandowscy z pięknym gestem


Anna i Robert Lewandowscy to para, która cieszy się ogromną sympatią wielu osób. Małżeństwo stara się więc nie tylko przekazywać im dobrą energię i motywację do podejmowanych działań, ale też sami dają przykład, jak należy postępować. Niedawno piłkarz i trenerka dołączyli do akcji: „#zostańwdomu”, zachęcając do spędzania czasu właśnie w taki sposób, a teraz po raz kolejny pokazali, że sytuacja związana z dynamicznie rozprzestrzeniającym się koronawirusem nie jest im obojętna. Lewandowscy zdecydowali się bowiem przekazać milion euro na walkę z COVID-19.

„Dobro wraca”

W swoich słowach Anna i Robert Lewandowscy ponownie zaapelowali m.in. o stosowanie się do wydanych zaleceń, a także wyrazili nadzieję, że wkrótce sytuacja ulegnie poprawie:

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni. Anna i Robert Lewandowscy.

View this post on Instagram

My love @annalewandowskahpba

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on


Jednym z polskich piłkarzy, który także włączył się w walkę z koronawirusem, jest Jakub Błaszczykowski; jego fundacja „Ludzki Gest” przekazała na ten cel 400 tysięcy złotych.


Anna Lewandowska pokazała córkę, "Klara przytulona do brzuszka smacznie śpi"
To jedno z najsłodszych zdjęć, jakie w ostatnim czasie trafiło na instagramowy profil Anny Lewandowskiej. Widać na nim, jak córka Lewandowskich wtula się w ciążowy...

Oceń ten artykuł 20 0

Ogólna ocena Anna i Robert Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem. Piękny gest sportowej pary to: 100% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.