Anna z "Rolnika..." opublikowała pierwszą fotografię z synem

Dziś po południu na profilu na Instagramie programu "Rolnik szuka żony" produkcja ogłosiła, że Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski zostali rodzicami. Niedługo później rolniczka podzieliła się pierwszym zdjęciem ze swoim synem.

Ania Derbiszewska urodziła

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski, którzy wzięli udział w 10. edycji "Rolnik szuka żony", świętują narodziny syna. Bohaterka ostatniej serii tego randkowego show właśnie została matką. Informację o przyjściu na świat chłopca przekazała produkcja programu na Instagramie: "Rolnik szuka żony".

Oto Dariusz, syn @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji! Serdecznie gratulujemy i życzymy mnóstwa zdrowia!

Ania z Rolnika pokazała syna

Parę godzin później szczęśliwa mama opublikowała na Insta Stories zdjęcie noworodka. Do fotografii rolniczka dodała opis:


Synek jest już z nami

fot. Instagram/aniaderbiszewska

Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony"

Anna zaprosiła do swojego gospodarstwa trzech kandydatów: Mikołaja, Dominika i Jakuba. Kobieta ostatecznie postawiła na Jakuba, z którym zdecydowała się kontynuować budowanie relacji. Mimo że w chwili dokonywania wyboru wydawała się zachowywać pewien dystans wobec Jakuba, kolejne odcinki programu ujawniły, że udało im się zbudować trwały związek. Pod koniec roku para ogłosiła swoje zaręczyny. Dzień później ukazał się świąteczny odcinek "RszŻ", w którym Anna i Jakub wyznali, że spodziewają się dziecka.

Anna i Jakub z "Rolnika..." zostali rodzicami! Produkcja zdradziła imię dziecka
Uczestnicy 10. sezonu programu: "Rolnik szuka żony" świętują powiększenie rodziny! Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski, bo właśnie o nich mowa, powitali na świecie syna. Radosną nowinę o narodzinach ich potomka przekazała produkcja.


 
Oceń ten artykuł 24 11

Ogólna ocena Anna z "Rolnika..." opublikowała pierwszą fotografię z synem to: 68% / 100%, uzyskana z: 35 głosów.