hity na MAXXa
hity na MAXXa

Antek Smykiewicz powraca po latach! Oto singiel "Światła"

Antek Smykiewicz, znany z takich hitów jak "Pomimo Burz", wraca na scenę muzyczną z nowym singlem "Światła". W teledysku do piosenki wystąpili znani aktorzy, a utwór zapowiada drugi album artysty.

ID Records
ID Records

Antek Smykiewicz, znany z takich hitów jak "Pomimo Burz", po 4 latach przerwy wraca na muzyczną scenę z nowym materiałem. Współpraca ze światowej klasy producentem Yoadem Nevo, która rozpoczęła się jeszcze w 2019 roku, zaowocowała nowymi piosenkami, w tym właśnie utworem "Światła". Pandemia koronawirusa, która zaskoczyła artystę podczas podróży poślubnej, a później wymusiła na nim 111-dniową izolację w Kambodży, opóźniła jednak te plany. Teraz, po kilku latach, Antek jest gotowy, by ponownie zawojować polską scenę muzyczną.

Premiera teledysku "Światła"

Do piosenki "Światła" powstał również teledysk, w którym oprócz Smykiewicza wystąpili znani polscy aktorzy – Izabela Zwierzyńska i Mateusz Banasiuk. Obraz dodaje piosence jeszcze więcej głębi, a jego premiera zbiegła się z debiutem singla w serwisach streamingowych i na antenach radiowych.

Oceń ten artykuł 0 0