Apple pokaże ci aktualne wyniki meczów. Aplikacja Sports zawitała na iPhone'ach

Apple wprowadza na rynek nową aplikację Sports, która obiecuje zmienić sposób, w jaki fani sportu śledzą wyniki na żywo, statystyki i wiele więcej. Dzięki niej użytkownicy będą mieli szybki dostęp do informacji o ulubionych ligach i drużynach, a wszystko to w ramach intuicyjnego interfejsu, za który odpowiada znany z innowacyjności koncern z Cupertino.

Apple Sports, fot. Apple/materiały prasowe
Apple Sports, fot. Apple/materiały prasowe

Eddy Cue, starszy wiceprezes ds. Usług w Apple, podkreślił założenia, które przyświecały twórcom aplikacji:

Stworzyliśmy Apple Sports, by dać fanom sportu to, czego chcą, czyli aplikację zapewniającą niesamowicie szybki dostęp do wyników i statystyk

– zakomunikował wprowadzenie nowego projektu.

Apple Sports oferuje aktualne informacje o ligach, które są w trakcie sezonu, w tym: MLS, NBA, NCAA (koszykówka mężczyzn i kobiet), NHL, Bundesliga, LaLiga, Liga MX, Ligue 1, Premier League, Serie A. W przyszłości do aplikacji zostaną dodane kolejne ligi, takie jak: MLB, NFL, NCAAF, NWSL i WNBA, w związku z ich nadchodzącymi sezonami.

Śledzenie rozgrywek nie było wcześniej takie proste?

Aplikacja umożliwia kibicom proste i szybkie śledzenie drużyn i lig, które kochają. Użytkownicy mogą dostosować swoje tablice wyników w Apple Sports, śledząc ulubione kluby i turnieje.

Nawigacja jest bardzo intuicyjna. Umożliwia błyskawiczne przejście między wynikami a nadchodzącymi meczami. Dzięki niej poznamy też dokładny przebieg gry, statystyki i składy drużyn oraz aktualne kursy zakładów. Apple Sports ma więc szansę zawojować urządzenia z systemem iOS, zwłaszcza że zapewnia synchronizację z Apple TV i Apple News.

Apple Sports można już pobrać ze sklepu App Store w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Na ten moment nie wiadomo, czy i kiedy aplikacja otrzyma polską odsłonę.

Oceń ten artykuł 0 0