Ariana Grande i Cynthia Erivo jako czarownice. Już jest oficjalny zwiastun "Wicked"

Pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu "Wicked". To prequel "Czarnoksiężnika z krainy Oz". W rolach głównych wystąpią Ariana Grande i Cynthia Erivo.

 Kino Helios Polska/Kadr z YouTube
Kino Helios Polska/Kadr z YouTube

„Wicked”

„Wicked” jest filmem na bazie broadwayowskiego musicalu o tym samym tytule, który bije rekordy popularności od debiutu w 2003 roku. To wyjątkowa opowieść o przyjaźni Elphaby i Glindy. Bohaterki spotykają się na Uniwersytecie Shiz i szybko znajdują wspólny język.

Z czasem ich relacja zostanie wystawiona na próbę. W produkcji zobaczymy, jak stały się odpowiednio Złą Czarownicą z Zachodu i Dobrą Czarownicą z Południa, czyli postaciami znanymi z „Czarnoksiężnika z krainy Oz”.

Cynthia Erivo i Ariana Grande

W postać Elphaby wciela się Cynthia Erivo, brytyjska aktorka, piosenkarka i autorka tekstów. Wystąpiła m.in. w filmach „Wdowy” i „Źle się dzieje w El Royale” oraz w spektaklu „Kolor purpury” na Broadwayu. Ariana Grande natomiast zagra Glindę. Gwiazda w młodym wieku zaczęła występować w musicalach. W 2010 roku wygrała casting do serialu „Victoria znaczy zwycięstwo”, gdzie wystąpiła jako Cat Valentine. Swój debiutancki album pt. „Yours Truly” wydała w 2013 roku.

„Wicked” – kiedy premiera?

„Wicked” został podzielony na dwie części. Premiera pierwszej zaplanowana jest na 27 listopada tego roku. Film reżyseruje Jon M. Chu. Jest on najbardziej znany jako reżyser „Bajecznie bogatych Azjatów”, ale także takich filmów, jak: „In the Heights” czy „Step Up 2”.

Oceń ten artykuł 0 0