Ariana Grande przewróciła się na scenie. Filmik z upadku opublikowała na swoim Twitterze!

Ariana Grande zaliczyła pierwszy w swojej karierze upadek na scenie. Podczas koncertu na Florydzie amerykańska gwiazda poślizgnęła się, a na ratunek ruszył jej jeden z tancerzy. Do sieci trafił filmik z potknięciem wokalistki, który niedługo później na swoim Twitterze opublikowała sama Grande. Jej reakcja mówi więcej niż tysiąc słów! Zobaczcie!

Amerykańska piosenkarka znana na całym świecie

Ariana Grande jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd światowego formatu. Amerykańska wokalistka swoją karierę rozpoczęła już w 2008 roku i jak dotąd nie zwalnia tempa. Jej utwory mają fanów na całym świecie, którzy z niecierpliwością oczekują na jej koncerty. Mimo że w Polsce Ariana już dwa razy odwołała swój występ, nadal ma w naszym kraju sporą rzeszę wielbicieli.

Ariana Grande wywróciła się na scenie

Podczas jej ostatniego koncertu w mieście Tampa na Florydzie w ramach trasy koncertowej "Sweetener Tour”, Grande po raz pierwszy w historii zaliczyła upadek na scenie. W trakcie wykonywania swojego utworu wokalista poślizgnęła się na platformie. Z pomocą ruszył jej szybko jeden z tancerzy. Mimo wpadki piosenkarka nie straciła uśmiechu na twarzy. W sieci bardzo szybko pojawił się filmik, przedstawiający jej niefortunny upadek. Reakcja piosenkarki skradła serca jej fanów.

Po upadku, Grande zażartowała do publiczności:

Musiałam upaść... to już 87. występ

Filmik, który na Twittera wrzuciła jedna z fanek amerykańskiej gwiazdy, szybko opublikowała na swoim profilu sama Grande, jeszcze bardziej udowadniając tym jaki ma dystans do siebie. W opisie do wideo żartobliwe stwierdziła, że szło „zbyt dobrze” i coś takiego musiało się w końcu stać. 

View this post on Instagram

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Lady Gaga spadła ze sceny! Upadek wyglądał bardzo groźnie!
Lady Gaga to jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd. Mimo swojego niecodziennego zachowania i szalonych stylizacji, piosenkarka ma wielu fanów na całym świecie. Na jej koncertach pojawiają się...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze