Ariana Grande w parodii kultowej sceny z „Gwiezdnych wojen” – zobacz wideo!

Ariana Grande zaprezentowała swój talent aktorski w parodii jednej ze scen z filmu „Star Wars”. Na swoim Twitterze udostępniła wideo, w którym wciela się w seksowną wersję Hana Solo!

Amerykańska wokalistka znana z przebojów takich jak „Focus” czy „Problem” zaprezentowała światu swój talent aktorski. Wystąpiła w krótkim filmie „Who Shot First?”, który jest parodią jednej z najbardziej kultowych i kontrowersyjnych scen w całej sadze „Star Wars”.

Wzorowana na Hanie Solo bohaterka, w którą wciela się Grande, rozmawia z dwoma Rodianinami. Sprzeczają się oni, kto strzelił pierwszy – Han Solo czy Greedo. Film został wyreżyserowany przez Chrisa Marrsa Piliero. Ariana współpracowała z nim wcześniej przy okazji teledysku do utworu „Break Free”.

Parodia jest nawiązaniem do sceny z filmu „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja”, która wzbudza wiele kontrowersji wśród fanów sagi. W oryginale z 1977 roku w tej scenie strzela tylko Han Solo. Jednak już w filmie wydanym na DVD w 1997 roku znalazła się dodatkowa scena, w której pierwszy strzał oddaje Greedo.

Reżyser filmu chciał w ten sposób wyjaśnić, że Solo nie miał wyboru i musiał zabić Rodianina, ponieważ ten zaatakował go pierwszy. Nie spotkało się to jednak z entuzjazmem najbardziej zagorzałych fanów sagi, a już w kolejnym wydaniu „Nowej nadziei” na DVD dodany fragment zniknął.

No more debates! #HanSolo has spoken. #WhoShotFirst #Greedo #StarWars #BountyHunter #StarWarsLove

A photo posted by PhilippineSaberGuild (@philsaberguild) on

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena Ariana Grande w parodii kultowej sceny z „Gwiezdnych wojen” – zobacz wideo! to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze