Armin van Buuren wystąpi w Gliwicach! Kiedy?

Miasto poinformowało na swojej oficjalnej stronie o zbliżającej się imprezie!

Na taką informację czekali na pewno wszyscy fani. Jest to niesamowita niespodzianka i zarazem świetna okazja żeby zobaczyć jednego z najpopularniejszych Djów na świecie u nas w kraju. Niedawno Armin pojawił się na Sunrise Festiwal. Teraz czas na jego występ w nowej hali w Gliwicach.

Nowy obiekt w Gliwicach był przedmiotem wielu kontrowersji, do niedawna zupełnie nie było wiadomo czego się po nim spodziewać. Jeśli takie ma być jego przeznaczenie - to świetny poymsł! 

Jak informuje Dziennik Zachodni: Holenderski DJ zaprezentuje show „A State Of Trance”. ASOT to również tytuł audycji radiowej, która cieszy się niesamowitą popularnością na całym świecie. Szacuje się, że co tydzień słucha jej około 30 milionów ludz. ASOT to również cykl międzynarodowych wydarzeń - najbardziej prestiżowych eventów związanych z muzyką TRANCE na świecie!  

Gliwice w 2018 roku znajdą się na trasie van Buurena. Hala Gliwice przy ul. Kujawskiej będzie gospodarzem koncertu „Be in the moment”. Sprzedaż biletów wystartuje we wtorek 24 października o godz. 20.00 w bileteriach 4clubbers, ftb.pl, abilet.pl i asot.wlotki.pl.

II = I

A post shared by Armin van Buuren (@arminvanbuuren) on

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena Armin van Buuren wystąpi w Gliwicach! Kiedy? to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.