Artur z "Rolnik szuka żony 10" złoży Sarze zaskakującą propozycję? Co wydarzy się nowym odcinku? [ZWIASTUN]

Co wydarzy się w nowym odcinku programu: "Rolnik szuka żony 10"? Zwiastun dostępny w Internecie wskazuje na to, że będzie się działo! Uczestnicy odwiedzą kandydatki oraz kandydatów w ich domach. Na nagraniu słychać również m.in. fragment rozmowy Artura i Sary...

„Rolnik szuka żony”, sezon 10, odcinek 10. Co się wydarzy? Zwiastun

O której godzinie oglądać nowy odcinek programu: „Rolnik szuka żony”? Odpowiedź zna każdy fan telewizyjnego formatu. 10. epizod trafi do TV już w najbliższą niedzielę – 26 listopada – o godz. 21:15. Powtórka z kolei będzie dostępna online – na platformie vod.tvp.pl.

Co wydarzy się w nadchodzącej odsłonie? Tym razem uczestnicy udadzą się na rewizyty, czyli odwiedzą kandydatów oraz kandydatki. Zwiastun oraz opis odcinka wskazują na to, że nie zabraknie poważnych rozmów! Jeden z rolników wspomni bowiem o przeprowadzce…

Uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” na rewizytach

Widzowie śledzący nowe odcinki programu: „Rolnik szuka żony 10” wiedzą już, kogo wybrali rolnicy oraz rolniczki. Swoją decyzję wcześniej podął m.in. Artur, który kontynuuje projekt z Sarą. Kamery pokazywały momenty z randek wspomnianej pary, podczas których zarówno mężczyzna, jak i wybrana przez niego kandydatka z nadzieją patrzyli w przyszłość. Zapowiedź 10. epizodu „RszŻ” wskazuje na to, że podczas wizyty Artura u Sary uczestnicy będą rozmawiali o swoich dalszych losach. Z ust rolnika padnie nawet hasło: „przeprowadzka”!

To może jakaś przeprowadzka w najbliższym czasie? – powie do siedzącej obok Sary.

Artur i Sara z „Rolnik szuka żony 10” są razem?

Czy Artur i Sara z 10. edycji „Rolnika…” są razem po programie? To – jak dotąd – słodka tajemnica produkcji. Nie ulega jednak wątpliwości, że wspomniany duet cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. Ci z kolei chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami, publikując w mediach społecznościowych rozmaite wpisy. Jaką przyszłość wróżą Arturowi i Sarze? Okazuje się, że zdania są podzielone!

Po 5 dniach znajomości przeprowadzka…

Arturek widać zadowolony, zakochany. Sara też fajna.

Jak dla mnie najlepsza para w tym sezonie… Szczera i prawdziwa. Naprawdę życzę szczęścia.

Sara jest cudowną kobietą, jednak bardziej ciągnęło go do Oli, wybrał Sarę z rozsądku. Widać to po jego zachowaniu, nie widać u niego euforii. No cóż, oby im się udało.

Coś nie widzę po Arturze radości i zaangażowania. Mam nadzieję, że jedynym kryterium wyboru nie była szybka decyzja Sary, że nie widzi problemu z przeprowadzką do Artura.

A wy, co myślicie?

Produkcja "Rolnika..." reaguje na medialne doniesienia o ciąży jednej z uczestniczek. Dosadny komentarz obiegł sieć
Produkcja programu: "Rolnik szuka żony" postanowiła zainterweniować w sprawie doniesień dotyczących jednej z uczestniczek show. W mediach społecznościowych pojawiło się specjalne oświadczenie skierowane do widzów.

Oceń ten artykuł 0 0