hity na MAXXa
hity na MAXXa

Aryna Sabalenka wybrała się na wakacje. Towarzyszy jej nowy partner!

Aryna Sabalenka doznała niedawno kontuzji barku. Tenisistka zdecydowała się z tego powodu na krótki urlop. Podczas wakacji towarzyszy jej nowy partner, z którym nie szczędzi sobie czułości!

Aryna Sabalenka, fot. Rex Features/East News
Aryna Sabalenka, fot. Rex Features/East News

Aryna Sabalenka musiała wycofać się z Wimbledonu tuż przed pierwszym meczem. Tenisistka opublikowała wówczas oświadczenie, w którym poinformowała, że powodem tej decyzji jest kontuzja barku.

Z bólem serca muszę was poinformować, że nie będę mogła zagrać w tegorocznych mistrzostwach (Wimbledonie - przyp. red.). Próbowałam wszystkiego, żeby się przygotować, ale niestety mój bark nie współpracuje. Na treningach dałam z siebie wszystko, ale mój zespół uznał, że granie tylko pogorszy sprawę. Ten turniej wiele dla mnie znaczy i obiecuję, że w przyszłym roku wrócę silniejsza niż kiedykolwiek

– napisała na Instagramie.

Zawodniczka prawdopodobnie powróci wkrótce na kort. Jej nazwisko pojawiło się bowiem na wstępnej liście uczestników turnieju WTA 500, który ma wystartować w Waszyngtonie za kilka tygodni.

Aryna Sabalenka na wakacjach z partnerem

Tenisistka postanowiła nieco odpocząć od rakiety, wybierając się na wakacje z niedawno poznanym partnerem. Od kilku tygodni w mediach spekulowano bowiem, że Sabalenka spotyka się z brazylijskim przedsiębiorcą i kierowcą rajdowym – Georgiosem Frangulisem. Oboje zdecydowali się ogłosić łączące ich uczucie już jakiś czas temu, publikując na Instagramie romantyczne zdjęcia.

Zarówno tenisistka, jak i jej partner, chętnie wrzucają do sieci wspólne kadry. Frangulis podzielił się ostatnio kilkoma kolejnymi fotografiami, a na jednej z nich czule całuje swoją ukochaną. Aryna pokusiła się nawet o komentarz pod tymi zdjęciami, który wprost sugeruje, że Georgioso wiele dla niej znaczy:

Miłość mojego życia.

Oceń ten artykuł 0 0