Ashton Kutcher szczerze o swojej chorobie. Wyznał, że stracił wzrok i słuch

Kiedyś był idolem nastolatek i kochało się w nim pół aktorek z Hollywood. Kilka lat temu zdiagnozowano u niego straszną chorobę. Ashton Kutcher po raz pierwszy opowiedział o niej publicznie.

Ashton Kutcher -  zdobywca serc nastolatek

Ashton Kutcher zyskał popularność głównie dzięki komediom romantycznym, ale nie tylko. Występował m.in. w "Różowanych latach 70.", "Stary, gdzie moja bryka?", "Straznicy Teksasu", "Nowożeńcy" czy "Efekt motyla". Dzięki swojej charyzmie i urodzie szybko stał się idolem nastolek i zdobywcą serc hollywoodzkich aktorek. Przez jakis czas jego żoną była Demi Moore i uznawano ich na jedną z najgorętszych par w Hollywood. Od 2015 roku jego współmałżonką jest Mila Kunis, z którą ma dwójkę dzieci. Jakiś czas temu jego kariera zwolniła. Wszystko przez chorobę jaka dotknęła Kutchera. Opowiedział o niej ostatnio w programie "W dziczy z Bearem Gryllsem".

Rzadka choroba

Podczas wywiadu z Bearem Gryllsem aktor po raz pierwszy opowiedział publicznie o tym z czym się zmagał. 

Nie doceniasz tego (zdrowia), dopóki je masz, dopóki nie powiesz do siebie: nie wiem, czy kiedykolwiek będę znowu widzieć , nie wiem, czy będę mógł znowu słyszeć, nie wiem, czy będę mógł znowu chodzić - przyznał.

Na co zachorował aktor? Pierwsze objawy wystąpiły u niego trzy lata temu. Lekarze zdiagnozowali u niego układowe zapalenie naczyń. Proces ten może obejmować różne tkanki i narządu, zwykle dotyczy nerek, płuc, skóry oraz gałek ocznych. Najgroźniejszym następstwem układowego zapalenia naczyń jest udar mózgu. U aktora choroba miała ciężki przebieg.

Miałem tę dziwną, rzadko spotykaną postać zapalenia naczyń, przez co straciłem wzrok i słuch, miałem też problemy z równowagą. Dojście do formy zajęło mi rok - wyjawił.

Jaki jest teraz stan aktora?

Fani mocno zaniepokoili się stanem swojego idola. Po wyemitowanym wywiadzie Ashton opublikował na Twitterze post, w którym uspokoił swoich wielbicieli. 

Piszę to zanim pojawią się plotki i spekulacje. Tak, trzy lata temu miałem rzadki epizod zapalenia naczyń. Pojawiły się u mnie zaburzenia słuchu i wzroku oraz problemy z chodzeniem. Ale całkowicie wyzdrowiałem. Wszystko jest już w porządku - czytamy.

Mężczyzna zapewniał, że jego stan zdrowia jest juz znacznie lepszy. Ponadto pochwalił się, że weźmie udział w tegorocznym nowojorskim maratonie, który wystartuje już 6 listopada. Życzymy mu sukcesów!

"Rozpruwacz z Hollywood" skazany! Zabójca dziewczyny Ashtona Kutchera usłyszał wyrok
W Kalifornii w 2001 roku grasował seryjny morderca znany jako "Rozpruwacz z Hollywood", który był podejrzany o dokonanie co najmniej sześciu zabójstw. Jedną z ofiar mężczyzny padła ówczesna dziewczyna Ashtona Kutchera, Ashley Ellerin. Po...

"Nienawidziłam siebie". Lady Gaga w szczerym wyznaniu o swoich problemach zdrowotnych
Znana piosenkarka Lady Gaga właśnie wyruszyła w swoją szóstą trasę koncertową. Kilka dni przed pierwszym występem zdobyła się na szczere wyznanie. Szczegóły poniżej!

 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze