Bambie Thug ogłasza koncerty w Polsce. Kiedy i gdzie?

Bambie Thug reprezentowało Irlandię na tegorocznej Eurowizji. Osoba tworząca muzykę w autorskim gatunku "ouija pop" zapowiedziała trasę koncertową. W Polsce wystąpi dwukrotnie!

fot. East News
fot. East News

Bambie Thug – koncerty w Polsce

To gratka nie tylko dla fanów Eurowizji. Bambie Thug, osoba wykonująca muzykę z gatunku "ouija pop", który łączy wiele różnych nurtów, ogłosiła trasę koncertową po europejskich miastach. Z opublikowanej listy wynika, że w Polsce pojawi się aż dwa razy! Tour odbędzie się pod hasłem "Crown the Witch", które doskonale kojarzymy z eurowizyjnej sceny. Kiedy i gdzie możemy spodziewać się występów w naszym kraju?

Bambie Thug wystąpi w Polsce aż dwa razy:

  • 23 września w Poznaniu (klub "Tama")
  • 24 września w Warszawie (klub "Niebo")

Bambie Thug – szok na Eurowizji

Występ Bambie Thug na eurowizyjnej scenie w Malmo wywołał lawinę skrajnych komentarzy. Osoba reprezentująca Irlandię zaprezentowała utwór "Doomsday Blue", który był przesiąknięty mroczną symboliką. Niemal natychmiast pojawiły się oskarżenia o promowanie satanizmu (mimo że żaden "rytuał" wcale nie miał miejsca). Efektowne wystąpienie zapewniło sukces Irlandii, która zakończyła konkursową rywalizację na szóstym miejscu w finale. Thug zdobyło swoich zwolenników i przeciwników – krytycznie na ten temat wypowiedziała się między innymi Edyta Górniak czy Sandra Kubicka.

[youtube:UMq8ofCstMQ]

Bambie Thug na Eurowizji szokuje wizerunkiem. Tak wygląda bez przerażającego makijażu [FOTO]
Wizerunek reprezentującej Irlandię w konkursie Eurowizji Bambie Thug może przerażać. Artystce zdarza się jednak rezygnować z demonicznego makijażu. Jak wygląda bez niego?

Oceń ten artykuł 0 0