Barack Obama pojawi się na najnowszym albumie Coldplay!

Beyonce, Blue Ivy, Tove Lo i inni – do grona osób, które gościnnie pojawią się na płycie „A Head Full Of Dreams” dołączył Barack Obama. Prezydenta Stanów Zjednoczonych będzie można usłyszeć na nowym albumie Coldplay w tytułowym utworze.

Nowy album Coldplay będzie miał premierę już 4 grudnia. Co pewien czas pojawiają się informacje o artystach, którzy gościnnie wystąpili na płycie „A Head Full Of Dreams”. Dotychczas było wiadomo o Beyonce, jej córce Blue Ivy, byłej partnerce frontmana zespołu – Gwyneth Paltrow, Tove Lo i byłym członku zespołu Oasis, Noelu Gallagherze.

Do tego grona dołączył prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama. Jednak na płycie pojawi się on w nieco innym charakterze. W tytułowym utworze członkowie zespołu wykorzystali fragment wystąpienia Obamy na cześć ofiar strzelaniny w Charleston. W trakcie przemówienia podczas pogrzebu ofiar prezydent USA zaśpiewał „Amazing Grace”, tradycyjną protestancką pieśń religijną.

Tak brzmi Barack Obama śpiewający „Amazing Grace”. Jego występ pojawi się w piosence „A Head Full Of Dreams” zespołu Coldplay.

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena Barack Obama pojawi się na najnowszym albumie Coldplay! to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.