Barack Obama wystąpi w programie Beara Gryllsa! Prezydent USA wyrusza na Alaskę

Prezydent Stanów Zjednoczonych zgodził się wziąć udział w nadchodzącym programie survivalowym! Obama nie bez powodu wybrał właśnie Alaskę na cel podróży.

Bear Grylls to najbardziej znany na świecie ekspert w survivalu, czyli sztuce przetrwania. Jest również alpinistą i podróżnikiem.

Właśnie powstaje jego najnowszy program telewizyjny o nazwie "Running Wild with Bear Grylls", w którym zobaczymy sławne osoby. Będą one mogły sprawdzić swoje umiejętności w trudnych warunkach i dowiedzieć się więcej o naturze.

Zaproszenie Beara przyjął m.in. Barack Obama, który wybierze się z Gryllsem na Alaskę! W ten sposób prezydent chce zwrócić uwagę na problem zmian klimatycznych, jakie zachodzą z powodu ogromnej emisji dwutlenku węgla. Obama stworzył projekt, który zmniejszałby ją w Ameryce o 32% i walczy o poparcie.

Nagrania do programu Gryllsa mają potrwać trzy dni. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć Baracka w bardzo niecodziennym otoczeniu. Telewizyjna premiera planowana jest na tegoroczną jesień!

Obejrzyjcie krótki film promujący podróż Prezydenta USA na Alaskę:

A oto fotka Obamy z Gryllsem na Instagramie:

Glad this was the only Bear I met in the park. -bo

A photo posted by The White House (@whitehouse) on

Oceń ten artykuł 7 0

Ogólna ocena Barack Obama wystąpi w programie Beara Gryllsa! Prezydent USA wyrusza na Alaskę to: 100% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.