Barbara Kurdej-Szatan na łące, bez ubrań! Tak wygląda w nowym teledysku do magicznej piosenki [WIDEO]

Basia Kurdej-Szatan nie raz już pokazywała fanom, że ma artystyczną duszę. Tym razem znowu to udowodniła. Gwiazda właśnie wystąpiła w niesamowitym teledysku, do piosenki zaśpiewanej po... elficku! Zobaczcie sami!

Nie tylko aktorka

Barbara Kurdej-Szatan to znana polska aktorka oraz prezenterka. Jednak nie ogranicza swojej kariery tylko do tego. To prawdziwa artystka i chętnie angażuje się w różne projekty. Okazuje się, że zajmuje się również muzyką! W sobotę na swoim InstaStories podzieliła się informacją o tym, że już wkrótce ukaże się nowa piosenka jej rodzinnego zespołu. MaKuSza to grupa, którą tworzy Barbara, jej mąż Rafał Szatan oraz siostra Katarzyna z mężem Piotrem. Celebrytka z dumą zapowiedziała niedzielną premierę utworu "Eithel".

Mityczne klimaty

Na opublikowanej na Instagramie fotografii możemy podziwiać Barbarę oraz Katarzynę, które leżą na pieknej łące. W towarzyszącym zdjęciu opisie czytamy, że muzykę do "Eithel" stworzył szwagier Kurdej-Szatan, zaś tekst napisała jej siostra. Słowa piosenki są bardzo osobliwe i zaskakujące ponieważ autorka wykorzystała... język elficki! Inspiracją były dzieła Tolkiena. Za część wokalną również odpowiadała Kasia, a w chórkach zaśpiewała Basia, Rafał oraz ich dzieci.

"Eithel" (z języka elfickiego - źródło). Zapraszamy Was do muzycznego przeżycia w zgodzie z naturą. Z miłości do matki ziemi, niezwykłej natury, której jesteśmy nieodłączną częścią - czytamy na Instagramie.

Zmysłowy teledysk

Aktorka na swoim profilu oprócz rodzinnego zdjęcia zamieściła również fragmenty teledysku do utworu. Celebrytka szeroko relacjonowała swoje wrażenia w mediach społecznościowych i nie ukrywała, że jest bardzo dumna z efektów. W klipie piosenki możemy podziwiać nagą Barbarę oraz jej męża, którzy w swoich objęciach ukrywają się w wysokiej trawie. Wideo jest wzbogacone o piękne krajobrazy m.in. lasy oraz plaże.

Musicie tego posłuchać. Także zapraszamy Was, bo to jest nasz rodzinny, wspaniały projekt, nasze dzieciaki też się w to włączyły - zachęcała celebrytka.

A wam jak się podoba Basia w takim wydaniu?

Barbara Kurdej-Szatan: "I did it". Fani: "Basiu, jesteś odważna, piękna"
Barbara Kurdej-Szatan przeszła metamorfozę! Jej efekty zaprezentowała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jej wirtualnej galerii zdjęć pojawiły się: krótkie wido oraz seria fotografii....

Oceń ten artykuł 0 4
Komentarze