Barbara Kurdej-Szatan z zaskakującą zmianą fryzury. Gwiazda pokazała się w ciemnych i krótkich włosach!

Barbara Kurdej-Szatan zrezygnowała z blondu?! Zaskakujące zdjęcia trafiły na instagramowy profil pięknej aktorki i... wywołały spore zamieszanie! Gwiazda "M jak Miłość" wrzuciła bowiem do sieci kilka fotek, na których prezentuje się w zdecydowanych i ciemniejszych włosach. Co na to internauci? Okazuje się, że w komentarzach pojawiają się zarówno pochwały, jak i... krytyka!

Barbara Kurdej-Szatan i metamorfoza

View this post on Instagram

Czarnulką być

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on


Barbara Kurdej-Szatan to piękna aktorka, doskonale znana widzom takich seriali, jak: „M jak Miłość” „W rytmie serca”. Gwiazda swój czas pracy umiejętnie dzieli między planami zdjęciowymi a występami na teatralnych deskach, a dodatkowo zawsze znajdzie chwilę na to, by zdradzić śledzącym jej profile fanom, co słychać w jej życiu. Ostatnio serialowa Asia Chodakowska z „Emki” postanowiła zaprezentować się w nieco innym niż dotąd wydaniu, a efektami swojej „metamorfozy” podzieliła się na swoim Instagramie. Ostatnia galeria zdjęć artystki pokazuje ją bowiem w ciemnych i zdecydowanie krótszych włosach!

Czarnulką być

 – podpisała swoje najnowsze fotografie Kurdej-Szatan.

Internauci podzieleni

Chociaż najprawdopodobniej tak śmiała metamorfoza Barbary Kurdej-Szatan to jedynie chwilowa zmiana, to obserwacja ta nie przeszkodziła internautom w śmiałym wyrażeniu ich opinii na temat wyglądu lubianej aktorki.

Wolę w blondzie,
Blond zdecydowanie,
W blond najlepiej wyglądasz, Basiu,
Oj nie, blond zdecydowanie.

 – można przeczytać pod zdjęciem.

Inni internauci z kolei pozostawili sporo pozytywnych komentarzy:

Dla mnie bomba,
Mega,
Wowww nie poznałam cię!!! Ale bardzo fajnie!! Superrrr!!

Jak widać, ostatnia aktywność Barbary Kurdej-Szatan w mediach społecznościowych nie przeszła bez echa. A wam, w której wersji aktorka podoba się najbardziej?
Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się siostrą. "Jak dwie krople wody" - komentują fani
Ten, kto ma rodzeństwo, doskonale wie, że razem można osiągnąć więcej. Właśnie w taki sposób pomyślały: Barbara Kurdej-Szatan i jej...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze