Baron komentuje plotki o związku z Blanką Lipińską? W sieci pojawił się wymowny wpis

Baron i Lipińska razem? Wiadomość o ich romansie wywołała w sieci spore zamieszanie. Oficjalnie ani pisarka, ani muzyk nie skomentowali tych sensacyjnych doniesień, jednak fani doszukują się komentarza w najnowszym poście jurora programu "The Voice". Czyżby opis, którym mężczyzna opatrzył swoje zdjęcie z jacuzzi, nawiązywał do medialnego szumu wokół niego i pisarki?

Baron i Lipińska razem?!

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Podczas gdy internauci doszukiwali się romansu między muzykiem i młodszą od niego o 19 lat Alicją Szemplińską – zwyciężczynią „The Voice of Poland” i reprezentantką na tegorocznej Eurowizji, w sieci pojawiają się informacje o jego romansie z… Blanką Lipińską! Autorka głośnego erotyka i juror w muzycznym programie mają spotykać się już od jakiegoś czasu, a do największego zbliżenia miało dość między nimi na after party po oficjalnej premierze ekranizacji książki pisarki. Jak podaje Pomponik:

Ostatnio byli widziani razem podczas finału "The Voice Kids". Przyjechała, żeby dodać mu otuchy i po nagraniu porwać na kolację, którą sama przygotowała. Nie składają sobie jeszcze wielkich obietnic na całe życie, bo chcą cieszyć się chwilą.

Blanka Lipińska i Baron razem?! Kolejny głośny romans w polskim show-biznesie?
Takiego zwrotu akcji nikt się chyba nie spodziewał! Według niektórych portali autorka głośnego erotyka - Blanka Lipińska i muzyk Aleksander Milwiw-Baron są parą! Jak...

Baron „komentuje” swój związek z Lipińską?

Mimo że oficjalnie żadne z nich nie zabrało głosu w tej sprawie, internauci doszukują się go w ostatnim wpisie Barona na Instagramie. Mężczyzna swoje zdjęcie w jacuzzi opatrzył ciekawym opisem, który według większości fanów, nawiązuje do medialnej sensacji na tego jego i Lipińskiej:

Gdy szumią wierzby... moja głowa relaksuje się w ciszy.
Ahoj!

Blanka Lipińska - Wszystko, co musisz wiedzieć o obecnie najpopularniejszej pisarce w Polsce!
Blanka Lipińska ostatnio pobija rekordy popularności. Jednak jest wiele osób, które zastanawiają się, za sprawa czego stała się tak rozpoznawalna. Trafiła do...

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze