hity na MAXXa
hity na MAXXa

Baron zrobił z dredów swój znak rozpoznawczy. Tak wygląda bez nich! [FOTO]

Baron nosił dredy jeszcze zanim stał się popularny. Kiedyś stwierdził nawet, że ze swoją charakterystyczną fryzurą się urodził. Zobaczcie, jak wygląda bez niej!

Baron i jego słynne dredy

Aleksander Milwiw-Baron w branży muzycznej działa już od niemal dwóch dekad. Gitarzysta zespołu Afromental, który przed laty wylansował wielkie hity „Pray 4 Love”, „Radio Song” czy „Rock&Rollin’ Love”, dziś najlepiej kojarzony jest jako trener w „The Voice of Poland”. Razem z Tomsonem są prawdziwymi weteranami programu. W podwójnym fotelu zasiadają już dwunastą edycję.

Znakiem rozpoznawczym Barona od samego początku kariery są dredy. Muzyk, który wkrótce będzie świętował 40. urodziny, od lat pozostaje wierny charakterystycznej fryzurze. Kiedyś deklarował, że nigdy jej nie zmieni, w ubiegłorocznej rozmowie z „Faktem” wyznał zaś:

Kiedyś powiedziałem, że nigdy w życiu ich nie zetnę, bo one są częścią mojej tożsamości i nadal uważam, że mnie definiują, ale może przyjdzie taki moment, kto wie. Są ludzie, którzy wierzą, że w dredach skupia się dużo energii (…)

Tak Baron wyglądał bez dredów

Wiele osób zastanawia się, jak Baron mógłby wyglądać bez dredów. Mało jest osób, które widziały go w takim wydaniu. Sam artysta stwierdził kiedyś, że się z nimi urodził. Na zdjęciach, którymi podzielił się w 2020 roku widać, że dredy towarzyszyły mu od młodzieńczych lat.

Oto dowód na to, że urodziłem się w dredach. Tyci Alek w czterech aktach

– podpisał zestawienie archiwalnych kadrów.

Wcześniej muzyk chwalił się jednak w sieci fotografiami, na których można zobaczyć go bez słynnej fryzury. Pochodzą one jeszcze z okresu, kiedy był dzieckiem. Zobaczcie sami!

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Baron zrobił z dredów swój znak rozpoznawczy. Tak wygląda bez nich! [FOTO] to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.