Bartek Kubicki z "Genzie" pogrążony w żałobie. Jego była dziewczyna nie żyje

Nie żyje "Marika Maja". Była dziewczyna Bartka Kubickiego z "Genzie" miała zaledwie 25 lat. Youtuber przez pewien czas będzie mniej aktywny w sieci.

Bartek Kubicki z "Genzie" ogranicza aktywność w sieci

"Genzie" to grupa influencerów stworzona przez założyciela niegdyś popularnej Ekipy, Karola "Friza" Wiśniewskiego. Jednym z członków tego projektu jest Bartek Kubicki, który zebrał na Instagramie prawie 600 tys. obserwujących. To właśnie za pośrednictwem konta w tym serwisie influencer poinformował o chwilowym ograniczeniu działalności w sieci.

Kochani, w następnych dniach będzie mnie tutaj mało, podobnie na moim kanale, proszę o wyrozumiałość, trzymajcie się

– napisał w instagramowej relacji.

Nie żyje była dziewczyna Bartka Kubickiego

Chociaż youtuber nie ujawnił powodów ograniczenia aktywności w mediach społecznościowych, to kilka godzin później w Internecie zaczęły krążyć informacje o śmierci jego byłej dziewczyny, znanej w sieci jako "Marika Maja". Redakcja internetowa RMF MAXX potwierdziła te smutne doniesienia w rozmowie z zespołem agencji, z którą współpracuje były chłopak Mariki – Bartek Kubicki. Dziewczyna miała 25 lat.

Przyczyny śmierci Mariki nie zostały podane do publicznej wiadomości. W sieci pojawiły się zrzuty ekranu instagramowych relacji, którą według medialnych doniesień miała opublikować siostra zmarłej 25-latki.

Ogromnie trudno nam poinformować, że Marika, nasza córeczka i siostrzyczka odeszła [...]. Maja, siostrzyczko, żegnam Cię z niewyobrażalnym bólem, w moim sercu na zawsze pozostanie pustka, którą tak idealnie wypełniałaś. Byłaś mi największym wsparciem, kocham Cię i nigdy nie przestanę

– czytamy.

Nie żyje uczestnik programu Polsatu. Stanisław Rzepka miał 20 lat
Nie żyje Stanisław Rzepka. 20-latek był uczestnikiem programu Polsat Play pt. "Górale". Bliscy pożegnali go we wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych. "Zapamiętajcie Stasia jako...

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Bartek Kubicki z "Genzie" pogrążony w żałobie. Jego była dziewczyna nie żyje to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.