Bartek i Ada z "Hotelu Paradise" są razem? Znamy odpowiedź!

Ada Borkowska i Bartek Pankowski bez wątpienia wyróżniali się w ostatniej edycji "Hotelu Paradise". Ich związek był pełen emocji, przypominając rollercoaster - od gwałtownych kłótni, przez częściową eliminację Bartka, aż po wzajemne wsparcie i zrozumienie. Wiele osób ciekawiło, czy ich relacja przetrwała po zakończeniu programu.


Finał "Hotelu Paradise 8" za nami – kto wygrał?

W finałowej rozgrywce rywalizowały dwie pary: Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrek. W głosowaniu to właśnie Agnieszka i Jędrek zostali ogłoszeni zwycięzcami. Największe emocje wśród internautów wzbudziły jednak ostatnie minuty programu. Zwycięska para stanęła na "ścieżce lojalności", na której uczestnicy przesuwają się po polach z kwotami od 50.000 do 100.000 zł. Każdy z finałowej dwójki może rzucić kulą na wybranym polu, zgarniając całą pulę pieniędzy wyłącznie dla siebie. Jeśli oboje zrezygnują z tego ruchu, dzielą między sobą 100.000 zł. Agnieszka zdecydowała się rzucić kulą, kiedy dotarli z Jędrkiem do planszy z kwotą 100.000 zł, pozbawiając partnera szans na wygraną. To kontrowersyjne zachowanie wywołało falę krytyki na oficjalnym profilu programu.

Ada i Bartek z "Hotelu Paradise"

To pytanie pojawia się od dwóch dni na ustach sympatyków programu. Bartek Pankowski i Ada Borkowska stanowili najbardziej barwną parę ostatniej edycji. Uczestnicy "Hotelu Paradise 8" często sprzeczali się ze sobą. W pewnym momencie Ada prawie przyczyniła się nawet do wyeliminowania Bartka z show, jednak ostatecznie dzięki Dominice i Jędrzejowi, mężczyzna pozostał w programie.

Czy Ada i Bartek są razem po programie?

Fani programu z zaciekawieniem czekali na finał "Hotelu Paradise 8", aby dowiedzieć się, czy Adzie i Bartkowi udało się stworzyć związek po programie. Z informacji udzielonych przez Pankowskiego serwisowi "Co Za Tydzień" wynika, że uczestnicy show nie są już razem.


Nie, nie spotykamy się jako para, ponieważ ta para może i by przetrwała w realnym życiu, natomiast ja potrzebuję kobiety, która będzie tu, obok mnie, na miejscu, na przykład w Poznaniu, a Ada tak samo, chce faceta na miejscu w Częstochowie - powiedział Bartek.


Ada, która pojawiła się w specjalnym odcinku "Hotelu Paradise" dostępnym na YouTubie powiedziała z kolei:


U Bartka emocji nie brakuje. Ale jego charakter w życiu codziennym jest taki sam, jak w programie. Także ja się z tego wypisuję. Tyle mi starczy. Zostawiam w głowie te dobre momenty, złe zostawiłam w Wietnamie.

Bartek z "Hotelu Paradise" komentuje program: "Chcę zapomnieć"
Bartek z ósmej edycji "Hotelu Paradise" był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii programu. W show zaszedł aż do finału, którego jednak nie udało mu się wygrać. Teraz postanowił skomentować swój udział w produkcji.

Oceń ten artykuł 4 5

Ogólna ocena Bartek i Ada z "Hotelu Paradise" są razem? Znamy odpowiedź! to: 44% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.