Bartek z "Hotelu Paradise" jednak nie taki zły? Internauci wierzą w jego relację "Prawdziwe emocje"

Bartek to jednak z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii "Hotelu Paradise". Sporo dyskusji wywołała jego relacja z Adą. Czy teraz jednak internauci uwierzyli w jego uczucia?

Bartek i Ada

Bartek i Ada mają dość specyficzną relację. Już kilka odcinków temu Bartek stwierdził, że faktycznie Ada zajmuje większość jego myśli, ale bywa dla niej chamem, żeby za szybko się nie wkręcić. Choć wielokrotnie kobieta mówiła mu, że czuje się przez niego co najmniej niefajnie traktowana, to mężczyzna i tak dalej brnął w swoje.

W mediach społecznościowych internauci zaczęli podejrzewać, że być może Bartek został mocno zraniony w przeszłości, bo takie zachowanie musi z czegoś wynikać.

Kiedy zobaczyłam Bartka jak patrzy na Ade, to stwierdziłam, że on tak bardzo się boi zaangażować, bo boi się że ja straci i przez to próbuje ja odtrącić od siebie. Naprawdę chłopak musiał zostać kiedyś mocno zraniony – spekulowała internautka.

Internauci widzą nadzieję

Po tym, jak Bartek i Ada wygrali konkurencję polegającą na zmywaniu farby, w nagrodę mogli wybrać się na randkę. Całość zaczęła się dobrze, jednak nie mogło obyć się bez drobnej sprzeczki., która na szczęście szybko została załagodzona. Uczestnik ma jednak swoją teorię na temat dynamiki tej relacji. Jego zdaniem między nim i Adą rzeczywiście coś jest.

Coś jest chyba w powietrzu, że tak raz się lubimy, raz nie. Ciągnie nas do siebie – powiedział.

Deklaracja padła także podczas Pandory:

Ja się w Adę wkręciłem. […] Nie wyobrażam sobie, żebym mógł teraz stworzyć inna parę niż z Adą.

Internauci również zwrócili uwagę na to, jak Bartek i Ada zachowują się przy sobie. Niektórzy teraz dostrzegają między parą prawdziwą chemię:

Mimo wszystko tam jest taka chemia, że…

Jedyna para, między którymi widać chemię

Jedyne prawdziwe emocje są między nimi

Jak potoczy się ich relacja? Zobaczymy. 
Oceń ten artykuł 0 0