hity na MAXXa
hity na MAXXa

Bartek z "Hotelu Paradise" wydaje książkę! Ogłoszono już tytuł

Bartek z "Hotelu Paradise" krótko po finale show zaskoczył fanów informacją, że został pisarzem. Mężczyzna we współpracy z autorką książek dla kobiet jest w trakcie pisania swojego debiutu. Wiemy już, jaki będzie tytuł nadchodzącej powieści.

Bartek z „Hotelu Paradise”

Bartek Pankowski to zdecydowanie najbardziej kontrowersyjna postać z ósmej edycji „Hotelu Paradise”. Mężczyzna już od samego początku nie należał do grona najbardziej lubianych uczestników, a wszystko przez jego zachowanie w stosunku do singielek. Widzowie zwracali szczególną uwagę na to, jak traktował on Dominikę, Luizę i Adę. Choć z ostatnią kobietą, z którą był w parze, dotarł aż do finału, to nie można powiedzieć, że była to dobra relacja. Internauci wielokrotnie zwracali uwagę na toksyczność uczestnika, a sama Ada miewała momenty, gdy czuła się źle z tym, co on robił. W duecie nie brakowało sprzeczek.

Bartkowi i Adzie niestety nie udało się wygrać programu. Zwycięzcami zostali Agnieszka i Jędrek, a pieniądze trafiły do kobiety, która podczas ścieżki lojalność rozbiła kulę na kwocie 100 tysięcy złotych.

Bartek z „Hotelu Paradise” – książka

Niedługo po finale mężczyzna porozmawiał z dziennikarką „Dzień dobry TVN”. W rozmowie zdradził że jest w trakcie pisania książki – podczas emisji „Hotelu” skontaktowała się z nim autorka książek dla kobiet.

Jak była emisja „Hotelu”, to skontaktowała się ze mną autorka pewnych książek i zaczęliśmy pisać razem. Podpisaliśmy umowę, dostałem zgodę od produkcji. Ta książka będzie skończona w lipcu, a wydamy ją w październiku. Jestem współtwórcą. Może będę na okładce jako twarz tej książki – wyjaśnił.

Teraz otrzymaliśmy od Pankowskiego więcej informacji. Na jego Instagramie pojawił się post dotyczący nadchodzącej premiery. Mężczyzna zdradził w nim, jaki tytuł będzie nosić książka – jego pierwsze dzieło nazwane zostało „BEAUTIFUL LIES”.

„BEAUTIFUL LIES” to powieść inspirowana moimi osobistymi przeżyciami, zmieszana z fantazją, wyobraźnią, gdzie splatają się wątki toksycznej miłości i intensywnej erotyki.

Ujawnił również fabułę:

To historia o związkach, które zamiast przynosić szczęście, potrafią ranić i niszczyć. Opowiadam o emocjonalnych wzlotach i upadkach, pasji i bólu, a także o sile, jaką musimy w sobie odnaleźć, by uwolnić się od destrukcyjnych relacji.

Z posta dowiedzieliśmy się także, z jaką autorką Bartek podjął współpracę. Jest to AT. Michalak, która pisze powieści erotyczne, takie jak: „Zakazana namiętność”, „W sieci pożądania”, „Zakazana pokusa”.

Premiera zapowiedziana jest na jesień, nie mamy jeszcze kontretnej daty.

Oceń ten artykuł 0 0