hity na MAXXa
hity na MAXXa

Beats for Love 2024. Święto dla miłośników muzyki elektronicznej!

4 dni i noce, ponad 15 scen i ponad 400 artystów - tak w skrócie można opisać jubileuszową - dziesiątą - edycję festiwalu Beats for Love.

Beats for Love 2024 - kto zagra?

Beats for Love, wyjątkowy festiwal muzyczny, który każdego roku przyciąga fanów elektronicznych brzmień do Dolní Vítkovice – malowniczej dzielnicy czeskiego Ostrawy, zapowiada swoją kolejną edycję. Od momentu powstania w 2013 roku, wydarzenie to stało się jedną z najbardziej oczekiwanych imprez tanecznej muzyki elektronicznej w środkowej Europie.

Zaplanowany na dni 3-6 lipca 2024, festiwal obiecuje niezapomniane wrażenia, łącząc w sobie industrialne piękno Ostrawy z pulsującymi rytmami najgorętszych nazwisk sceny EDM. Wśród aktualnie ogłoszonych gwiazd znaleźć można takie sławy jak David Guetta, Lost Frequencies, Chase & Status DJ set, a także Boris Brejcha, Becky Hill, Fox Stevenson Live, co tylko zwiastuje elektryzującą mieszankę stylów i brzmień.

Festiwal Beats for Love to nie tylko okazja do zobaczenia na żywo światowej klasy DJ-ów i artystów muzycznych, ale również szansa do doświadczenia unikatowej atmosfery miejsca, które z historią przemysłową w tle, staje się na kilka dni stolicą elektronicznych brzmień. Z każdym rokiem wydarzenie to przyciąga coraz większą liczbę fanów, potwierdzając swoją pozycję jako must-be dla miłośników muzyki elektronicznej. Więcej informacji na stronie www.b4l.cz/en/.

Oceń ten artykuł 0 0