hity na MAXXa
hity na MAXXa

Becky Sangolo może wygrać "The Voice of Poland". Zaskakujące, co robiła przed przyjazdem do Polski

Becky Sangolo jest bliska zwycięstwa w "The Voice of Poland". Znalazła się w najlepszej czwórce programu i w sobotę zawalczy o wygraną. Kim jest podopieczna Tomsona i Barona, która jest objawieniem tej edycji?

„The Voice of Poland 14”. Przed nami wielki finał

Przed fanami „The Voice of Poland” już tylko jedna sobota z ulubionym programem. 25 listopada po godzinie 20.00 telewizyjna Dwójka pokaże wielki finał, w którym o zwycięstwo zawalczy czworo najlepszych wokalistów – po jednym z każdego teamu. Do ostatniego etapu programu dotarli:

  • Maja Walentynowicz (drużyna Justyny Steczkowskiej),
  • Antoni Zimnal (drużyna Marka Piekarczyka),
  • Becky Sangolo (drużyna Tomsona i Barona),
  • Jan Górka (drużyna Lanberry).

Kim jest Becky Sangolo z „The Voice of Poland”?

Jedną z finalistów czternastej edycji „The Voice of Poland” jest Becky Sangolo. Podczas przesłuchań w ciemno zachwyciła trenerów swoim wykonaniem utworu „Stone Cold” Demi Lovato. Wszyscy chcieli mieć ją u siebie, ale ona ostatecznie wybrała Tomsona i Barona. Pod ich skrzydłami z powodzeniem przeszła przez wszystkie etapy programu.

Sangolo pochodzi z Kenii, gdzie przed wyjazdem do Polski zaczęła robić karierę muzyczną. W wieku 13 lat wydała debiutancki album i była na dobrej drodze, by stać się gwiazdą w ojczyźnie. Kiedy jednak poznała Bartka – polskiego górnika, który przybył do Afryki w poszukiwaniu kamieni szlachetnych, postanowiła podążać za swoim sercem. Porzuciła dotychczasowe życie w Kenii, przeprowadziła się do Polski i poślubiła ukochanego. Para buduje obecnie w Małopolsce wspólny dom.

Becky nigdy jednak nie przestała marzyć o występowaniu na największych scenach. Do „The Voice of Poland” zgłosiła się, bo chciałaby na poważnie wrócić do śpiewania. Ma „apetyt na prawdziwą, międzynarodową karierę”. Być może jej początkiem będzie singiel z programu zatytułowany „Call Me”.

Oceń ten artykuł 8 1

Ogólna ocena Becky Sangolo może wygrać "The Voice of Poland". Zaskakujące, co robiła przed przyjazdem do Polski to: 88% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.