Będzie nowy film od Stevena Spielberga! Reżyser zajmie się kosmitami?

Każdy fan kina zna to nazwisko - Spielberg. Mężczyzna jest jednym z najbardziej uznanych reżyserów w historii kina. Teraz zajął się produkcją swojego nowego dzieła.

Steven Spielberg – filmy

Steven Spielberg to jeden z najbardziej uznanych reżyserów w historii amerykańskiego kina. Pierwsze dzieło nakręcił mając 12 lat – domowa produkcja przedstawiała wykolejenie zabawkowego pociągu firmy Lionel. Mężczyzna znany jest między innymi z takich filmów, jak: „Park Jurajski”, „Lista Schindlera”, „E.T” czy „Szczęki”. Nakręcone przez niego produkcje otrzymały w sumie 35 Oscarów, a sam twórca został trzykrotnym laureatem tej nagrody.

Spielberg – nowy film

W sieci pojawiły się informacje, że reżyser rozpoczął przygotowania do nowego filmu. Projekt nie otrzymał jeszcze tytułu, ale już wiemy, że trafi do kin 15 maja 2026. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że produkcja będzie dotyczyć spotkania ludzi z pozaziemską cywilizacją. Mężczyzna wcześniej miał już do czynienia z tego typu tematyką, np. przy okazji filmu „E.T”.

Scenariusz Steven przygotowuje we współpracy z Davidem Koeppem, który pracował m.in. przy filmach „Anioły i demony”, „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki” czy „Zathura – Kosmiczna przygoda”. 

Oceń ten artykuł 0 0