"Bejba is back". Blanka wraca z nową piosenką! Fani: "Lepsza od Solo" [WIDEO]

Blanka Stajkow wraca z pierwszą od czasu wydania "Solo" nową piosenką. Fani zdążyli już ocenić najnowszy singiel tegorocznej reprezentantki Polski w konkursie Eurowizji, którego tytuł brzmi "Boys Like Toys".

Blanka i „Solo” na Eurowizji

Blanka Stajkow była w ostatnich miesiącach jedną z najgorętszych postaci w rodzimym show-biznesie. Po tym, jak w lutym ze swoim radiowym hitem „Solo” wygrała preselekcje do Eurowizji, jej nazwisko przez długie tygodnie nie schodziło z ust Polaków. 24-latka nie uniknęła niestety nieprzyjemnych komentarzy. W końcu maju, uczestnicząc w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu, udowodniła, że wiele osób się co do niej myliło. „Solo” odniosło duży sukces w głosowaniu publiczności. W półfinale było trzecie, a w wielkim finale – ósme. Ostatecznie piosenkarka skończyła na dziewiętnastej pozycji.

Niedługo po powrocie z Eurowizji Blanka usunęła się w cień. Jak się okazało, miało to związek z pracą nad nową muzyką. Teraz, półtora miesiąca po występie w Liverpoolu, autorka hitu „Solo” ogłosiła swój wielki powrót.

Blanka wraca z „Boys Like Toys”

Blanka powraca z pierwszym od czasu wydania „Solo” nowym singlem. Jak ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, utwór noszący tytuł „Boys Like Toys” będzie miał premierę już 4 lipca 2023 roku. Fani nie muszą jednak zastanawiać się, jak będzie brzmiał. Stajkow opublikowała już fragment piosenki i towarzyszącego jej teledysku.

Bejba is back!

– ucieszyli się sympatycy wokalistki.

Komentujący, oceniając „Boys Like Toys” na podstawie udostępnionego przez Blankę teasera, wieszczą singlowi karierę na miarę „Solo”.

Będzie petarda. Już się nie mogę doczekać

Zapowiada się mega

Ale wpada w ucho!

Kolejny hicior 

Będzie hit! Po fragmencie uważam, że lepsze od „Solo” 

– piszą zgodnie.

Oceń ten artykuł 0 0