Beyonce i Nicki Minaj na jednej scenie!

Wokalistka i raperka wystąpiły razem na scenie podczas koncertu zorganizowanego przez Jaya Z, który odbył się 20 października. Po raz pierwszy wykonały wspólnie na żywo utwór „Feeling Myself”.

20 października 2015 roku w Nowym Jorku odbył się koncert zorganizowany przez Jaya Z z okazji osiągnięcia przez serwis Tidal liczby miliona subskrybentów. Motywem przewodnim wydarzenia były kolaboracje gwiazd. Na scenie można było zobaczyć duety największych gwiazd Tidal. Wystąpili m. in. Rick Ross, Lil Wayne, French Montana, Beyonce i Nicki Minaj, a także sam Jay Z.

Swoim występem Beyonce i Nicki Minaj niezaprzeczalnie skradły show pozostałym artystom. Fani artystek długo musieli czekać na ich pierwsze wykonanie na żywo piosenki „Feeling Myself”. Utwór z gościnnym występem Beyonce pochodzi z albumu Nicki Minaj „The Pinkprint”, wydanego w 2014 roku. Ich wspólny występ podczas koncertu Tidal to pierwszy raz, gdy wykonały utwór na jednej scenie.

Obie wystąpiły na scenie w skąpych strojach. Beyonce miała na sobie czarne body, natomiast raperka wystąpiła na scenie cała w czerni.  Zobaczcie, jak wyglądał ich występ.

Oceń ten artykuł 0 0