Bezdomny został modelem dzięki pomocy Kendall Jenner i Gigi Hadid

Dwie modelki, które wystąpiły w tym roku na pokazie Victoria’s Secret, pomogły zostać bezdomnemu z Los Angeles modelem. Poznajcie historię Johna Economou i zobaczcie jego pierwsze profesjonalne zdjęcia!

Kiedy Kendall Jenner i Gigi Hadid nagrywały spot reklamowy w Venice Beach w Los Angeles, John Economou był bezdomny. Teraz dzięki pomocy dwóch modelek jest pod opieką profesjonalnej agencji, a drzwi do kariery w modelingu stoją przed nim otworem.

20-letni John Economou jest bezdomny. Śpi na plaży w Venice Beach, a jego pasją jest jazda na deskorolce. Pewnego dnia odpoczywał na plaży, nie wiedząc, że w tym samym czasie Kendall i Gigi nagrywały niedaleko reklamę. „Byłem zajęty sobą, aż nagle zobaczyłem te dziewczyny idące w moim kierunku” – powiedział Daily Mail.

John nie rozpoznał w nich dwóch z najpopularniejszych modelek na świecie. „Jedna z nich powiedziała, że jestem uroczy. Odwróciłem się i zaczęliśmy rozmawiać. Na początku nie zdawałem sobie sprawy z tego, z kim rozmawiam. Dopiero później je poznałem.”

W trakcie rozmowy Kendall i Gigi stwierdziły, że John powinien zacząć karierę modela. Dały mu więc namiary agencji Two Management, z którą 20-latek podpisał kontrakt. I choć John jest teraz pod opieką agencji, nadal sypia na plaży – z wyboru.

Zobaczcie jego zdjęcia! Ma szanse na światową karierę?

Fall is around the corner #JohnEconomou @twomanagement

A photo posted by Wesley Sun (@wsunphoto) on

#JohnEconomou #TwoManagement #Summer #MaleModel #NewFace #LA #hollywood #mcm

A photo posted by Wesley Sun (@wsunphoto) on

Więcej zdjęć znajdziecie w portfolio Johna Economou.

Oceń ten artykuł 28 4

Ogólna ocena Bezdomny został modelem dzięki pomocy Kendall Jenner i Gigi Hadid to: 87% / 100%, uzyskana z: 32 głosów.