Biedronka oszalała. Markowa odzież za ułamek ceny! Promocja przyciągnie tłumy

Biedronka przygotowała dla klientów kuszącą ofertę, którą objęto artkuły spod szyldu znanej marki odzieżowej. Markowe ubrania i akcesoria zostały przecenione tak, że teraz można kupić je za ułamek normalnej ceny. Trudno się nie skusić.

Nowe promocje w Biedronce

W czwartek w Biedronce ruszyły nowe promocje. Do końca tygodnia w popularnym dyskoncie będzie można skorzystać m. in. z lubianej akcji 2+1 gratis. Tym razem zostały nią objęte wszystkie kosmetyki marek Garnier (m. in. linia Fructis) i L’Oreal (m. in. Elseve). Podobną promocją 3+1 gratis objęto produkty dla zwierząt marek Pedigree, Whiskas, Sheba i Perfect Fit. Obie kierowane są do właścicieli karty Moja Biedronka.

Uczestnicy programu lojalnościowego Biedronki mogą też sporo zaoszczędzić dzięki trwającej obecnie akcji z voucherami. Do soboty 24 września, robiąc z kartą Biedronki zakupy o łącznej wartości min. 99 zł, można otrzymać voucher na 15 zł zniżki na kolejne zakupy – również za przynajmniej 99 zł.

Promocja na odzież w Biedronce

To nie koniec ofert, którymi kusi Biedronka. W sklepach wystartowała oszałamiająca promocja na produkty spod szyldu 4F. Markowe artykuły odzieżowe zostały przecenione tak, że obecnie można nabyć je za ułamek regularnej ceny – aż 30% taniej. By uzyskać rabat, należy zakupić przynajmniej dwa produkty z kategorii tekstylia i worki 4F. 30-procentowa zniżka zostanie naliczona na każdy z nich. Z oferty można skorzystać z kartą Biedronki.

Wśród promocyjnych produktów znajdują się m. in. skarpety, plecaki, bokserki, majtki czy t-shirty. Podobne chętnie nosi m. in. Anna Lewandowska, która jest ambasadorką marki.

Warto się pospieszyć, bo dostępność produktów jest ograniczona. Oferta obowiązuje od czwartku 22 września do soboty 24 września. Biedronka zastrzega, że zakupione artykuły nie podlegają zwrotowi. Ponadto akcja promocyjna nie łączy się z innymi promocjami (poza voucherami). Szczegóły w sklepach i na stronie internetowej Biedronki.

Sklepy sieci Biedronka w Polsce

Biedronka działa na polskim rynku od ponad 25 lat i jest obecnie największą siecią detaliczną w naszym kraju. Do końca pierwszej połowy 2021 roku w Polsce działało dokładnie 3 154 dyskontów zlokalizowanych w ponad 1 100 miejscowościach. Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel Biedronki, zatrudnia około 70 tysięcy osób.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze