Biedronka wydała nowy komunikat. Istotna informacja dla klientów

Biedronka opublikowała na swojej stronie internetowej nowy komunikat dla klientów. Sieć informuje w nim o nowej usłudze. Chodzi o gotówkę.

Biedronka z informacją dla klientów

Na oficjalnej stronie internetowej Biedronki pojawił się nowy komunikat dla klientów. W informacji skierowanej do odwiedzających sklepy sieci poinformowano o uruchomieniu nowej usługi. Jak ogłoszono, będzie ona obowiązywać w formie pilotażowej w wybranych punktach w okresie od 1 grudnia do 30 grudnia 2022 roku. Chodzi o usługę „Płać kartą i wypłacaj”, pozwalającą użytkownikom kart Mastercard na wypłatę gotówki przy okazji dokonywania zakupów.

Nowa usługa dostępna będzie w sklepach w Warszawie (ul. Herbu Oksza 22, ul. Zwycięzców 40, ul. Światowida 53E, ul. Stawki 40, ul. Sarmacka 4, ul. Dolna 3, ul. Krochmalna 2), Pruszkowie (Al. Jerozolimskie 454) i Gdańsku (ul. Chłopska 16B, ul. Startowa 14). Szczegóły na stronie Biedronki.

Promocje w Biedronce

W sklepach Biedronki zaczęło się już wielkie przedświąteczne szaleństwo. Sieć wystartowała z akcją „Biedronkowe świąteczne oszczędności”, w ramach której będzie można skorzystać z mnóstwa promocji pozwalających na odciążenie domowego budżetu przed Bożym Narodzeniem.

Dla klientów przygotowano akcje takie jak m. in. 1+1 gratis na margarynę Kasia 250 g czy 2+1 gratis na wszystkie przetwory warzywne marki Krakus. Ponadto 26% taniej kupimy teraz majonez dekoracyjny Winiary 800 ml, a korzystając z oferty „kup 2 i zapłać mniej” na olej rzepakowy Kujawski 1 l na drugim produkcie zaoszczędzimy 46%.

Wszystkie promocje obowiązują do soboty 3 grudnia 2022 roku. Aby z nich skorzystać, konieczna jest karta Moja Biedronka. Ci jednak, którzy jej nie posiadają, także będą mogli zaoszczędzić m. in. dzięki ofertom takim jak „drugi tańszy produkt 50% taniej” na wszystkie czekoladowe kalendarze adwentowe czy „drugi kosmetyczny zestaw 50% taniej” na świąteczne upominki.

fot. shutterstock.com

Oceń ten artykuł 0 0