Billie Eilish w "Twoja twarz brzmi znajomo". Maja Hyży dała show z gościem specjalnym. Co za występ!

W ostatnim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" Maja Hyży wcieliła się w Billie Eilish. Wraz z nią wystąpiła znana z trzynastej edycji show Marta Gałuszewska, która na scenie przemieniła się w Khalida. Widzowie zapamiętają ten występ na długo.

„Twoja twarz brzmi znajomo 14”. Maja Hyży w trzecim odcinku jako Billie Eilish

Trzeci odcinek czternastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” przyniósł nie lada emocje. Nie brakowało świetnych występów i trudno było wskazać faworyta. Jurorzy mieli jednak zdecydowanego ulubieńca. Byli niezwykle zgodni w swoich ocenach i wszyscy przyznali najwyższe noty Lesławowi Żurkowi, który wcielił się w legendarnego Aleksandra Żabczyńskiego. To właśnie on wygrał odcinek. Nie sposób jednak przejść obojętnie obok innego znakomitego występu… Maja Hyży i Marta Gałuszewska zrobiły na scenie furorę.

Maja Hyży jako Billie Eilish i Marta Gałuszewska jako Khalid zaśpiewały „Lovely”

Ten występ widzowie „Twoja twarz brzmi znajomo” zapamiętają na długo. W programie po raz kolejny pojawiła się Billie Eilish. Wcześniej w tę postać wcielała się już aktorka Emilia Komarnicka-Klynstra, jednak jej występ spotkał się z raczej mało pochlebnymi opiniami. Teraz w 19-letnią gwiazdę przemieniła się Maja Hyży. Na scenie nie wystąpiła jednak sama, a w towarzystwie znanej z trzynastej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” Marty Gałuszewskiej. Ucharakteryzowane na Billie Eilish i Khalida wokalistki zaśpiewały wielki hit „Lovely”, który w serwisie YouTube ma już przeszło miliard odsłon. Jurorzy nie szczędzili duetowi ciepłych słów, a i internauci ocenili ich wykonanie bardzo pozytywnie.

Zaimponowała mi wasza aktorska kreacja. Tutaj się coś wydarzyło między wami. Czuło się ludzką więź

– mówił w trzecim odcinku „TTBZ 14” Kacper Kuszewski.

Powstało coś między wami, co się unosiło, pachniało tym w powietrzu

– zgodził się Adam Strycharczuk.

Zobaczcie sami!

Oceń ten artykuł 34 14

Ogólna ocena Billie Eilish w "Twoja twarz brzmi znajomo". Maja Hyży dała show z gościem specjalnym. Co za występ! to: 70% / 100%, uzyskana z: 48 głosów.