Blanka niczym Rita Ora! Stylizacja odkrywa biust! [ZDJĘCIA]

Blanka Stajkow na dobre rozgościła się w polskim show biznesie. Udział w Eurowizji sprawił, że artystka zyskała kilkaset tysięcy fanów, którzy uważnie śledzą jej poczynania w branży muzycznej oraz Internecie. Tym razem Blanka zaskoczyła ich bardzo odważną fotografią.

Blanka – początki kariery

Blanka Stajkow urodziła się 23 maja 1999. Jej tata jest Bułgarem, a mama Polką, więc sama artystka ma polsko-bułgarskie korzenie. Pierwsze kroki w show biznesie zaczęła stawiać już kilka lat temu – pojawiła się m.in. w 10. edycji popularnego programu „Top Model”. Prawdziwą rozpoznawalność zyskała dopiero przy okazji Eurowizji. Artystka reprezentowała nasz kraj z piosenką „Solo” i finalnie zajęła 19. miejsce. Popularność zdobyta w tamtym momencie stale rośnie, a Blanka cały czas aktywnie działa w branży muzycznej. Śpiewa, występuje, wydaje nowe utwory i działa w mediach społecznościowych – na Instagramie obserwuje ją ponad 250 tysięcy użytkowników.

Odważne zdjęcie Blanki Stajkow na Instagramie

Piosenkarka słynie z tego, że bardzo dba o prezencję sceniczną. Jej makijaż jest zawsze dopracowany w najmniejszym detalu, a stylizacja przyciąga wzrok. Tak też było i tym razem. Na Instagramie Blanki pojawił się post z dawnymi zdjęciami, których celebrytka nie opublikowała wcześniej. Wśród nich znalazły się fotografie w bardzo odsłaniającej ciało kreacji. Na komentarze Internautów nie trzeba było długo czekać. Fani nie kryli zachwytów nad wizerunkiem ulubienicy i pisali przemiłe komentarze z dużą ilością serduszek. Na ten moment wpisów jest już prawie 500!

Przepięknie wyszłaś Blanko na tych zdjęciach! Śliczne Twoje kreacje

Jeju jaka piękna

Wśród komentarzy pojawiły się również jeden od modelki Aleksandry Skubis, która porównała Blankę do bardzo popularnej wokalistki z zagranicy – Rity Ory.

A ja sobie myślę co ta Rita Ora tak młodo wygląda

A jak Wam się podoba piosenkarka w takiej drapieżnej odsłonie?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Blanka Stajkow (@blikeblanka)

Oceń ten artykuł 25 24

Ogólna ocena Blanka niczym Rita Ora! Stylizacja odkrywa biust! [ZDJĘCIA] to: 51% / 100%, uzyskana z: 49 głosów.